Kategorie

Dostawa

Wolfcraft

Wolfcraft
Firma Wolfcraft jest wiodącym producentem innowacyjnych narzędzi ręcznych i uniwersalnego osprzętu zarówno dla początkujących majsterkowiczów, jak i do zastosowań profesjonalnych.

Tradycja firmy Wolfcraft bierze początek w 1949 roku, kiedy Reinhard Wolf założył firmę w miejscowości Remscheid. W okresie 60 lat firma przekształciła się z niewielkich warsztatów w przedsiębiorstwo, oferta którego cieszy się uznaniem nie tylko w Europie, lecz także poza jej granicami.

Innowacyjny produkt odpowiadający potrzebom rynku i klienta oraz doskonała jakość wyrobów zdecydowały o światowym sukcesie i dynamicznym rozwoju firmy.

Nowoczesny park technologiczny gwarantujący przestrzeganie norm technicznych i wymogów jakości oraz własny dział badań i rozwoju produktu zapewniły produktom Wolfcraft pozycję lidera w wybranych grupach asortymentowych. Wszechstronne wsparcie marketingowe i merchandising pozwalają w pełni zaprezentować zalety produktów Wolfcraft:

    Narzędzia Wolfcraft wyróżniają się wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami chronionymi ponad 500 patentami
    Uniwersalny osprzęt Wolfcraft dostosowany jest do prawie wszystkich rozpowszechnionych na rynku narzędzi takich marek jak: Bosch, Kress, B&D, Hitachi, Makita, Metabo, Rockwell, Skil i inne
    Niezawodność, dopracowany design i niezwykła funkcjonalność stanowią wyróżnik marki Wolfcraft
    Narzędzia Wolfcraft zapewniają komfort pracy i szeroki obszar zastosowań w pracach domowych, warsztatowych, hobby.

W bogatej ofercie znajduje się ponad 2500 pozycji. Oferta Wolfcraft obejmuje 29 grup towarowych: systemy transportowe, stoły warsztatowe, ściski, stojaki wiertarskie, frezowanie, połączenia kołkowe i płytkowe w drewnie, połączenia wpustowe w drewnie, pompy, mieszadła, noże, przyrządy pomiarowe, zszywacze, środki ochrony osobistej, tarcze do cięcia, szczotki, szlifowanie, polerowanie, ceramiczne kamienie szlifierskie, tarniki i zdzieraki, otwornice, brzeszczoty wyrzynarek, piły tarczowe, uchwyty wiertarskie, wiertła, bity, systemy do układania paneli, systemy do układania tarasów, systemy do gips kartonów, wyciskacze do tub.

Sortuj po: Nazwie Arrow_up | Cenie | Najnowszym
Pełna lista Skrócona lista Lista alternatywna
1 2 3 4 5 z 10
Następna strona Ostatnia strona
Wolcraft Kamienie szlifierskie do ostrzenia łańcuchów pił WF 2175
brutto: 14,14 zł
(netto: 11,50 zł)
Wolfcraf Wózek transportowy TS 600 WF5505
brutto: 346,13 zł
(netto: 281,41 zł)
Wolfcraft Frez piłkowy do drewna 45x1,2 mm 3270
21,37 zł
brutto: 20,42 zł
(netto: 16,60 zł)
Wolfcraft Frez tarczowy do drewna 35 mm 3261
brutto: 29,28 zł
(netto: 23,80 zł)
Wolfcraft Frezy do wpustów kpl. 3 szt. 3254
brutto: 56,77 zł
(netto: 46,15 zł)
1 2 3 4 5 z 10
Następna strona Ostatnia strona