Nowe narzędzia w ofercie - wyposażenie warsztatu Forsage

 

     W bieżącym roku wprowadzamy kolejne nowości do Naszej oferty. Jednym z głównych nowych dostawców jest białoruska grupa narzędziowa Forsage. Forsage specjalizuje się w narzędziach powiązanych z wyposażeniem warsztatów samochodowych. Wszelkiego rodzaju klucze, ściągacze, narzędzia specjalistyczne i urządzenia hydrauliczno pneumatyczne.

 

Główna dystrybucja narzędzi grupy Forsage znajduje się w białoruskim Mińsku. Do grupy należą takie marki jak: Forsage, Rockforce, Partner, Kin Tul, Baum Auto.

Wyposażenie warsztatu - narzedzia Forsage - magazyn

 

Do oferty w sklepie wprowadziliśmy część narzędzi poniższych marek i sukcesywnie będziemy ją poszerzali.

Wyposazenie warsztatu Forsage

Forsagenarzędzi warsztatowe Premium. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania z najlepszych materiałów. Spokojnie można je wykorzystywać w profesjonalynch warsztatach samochodowych. 

 

Wyposażenie warsztatow - Rockforce

RockForcenarzędzia warsztatowe Premium. Oprócz nakwyższej jakości wykonania narzędzia charakteryzują się też ciekawym designem.

 

Narzedzia warsztatowe - Partner

Partnerwyposażenie warsztatów i garaży. Przeznaczone dla tzw. zawansowanych majsterkowiczów. Narzędzia przeznaczone dla mniej wymagających użytkowników, chociaż w ofercie jest kilka perełek jeżeli chodzi o jakość wykonania i użyte materiały.

Dystrybucja narzedzi Forsage

Z czasem będziemy prezentowali ciekawsze produkty z oferty grupy. Wszystkie oferowane w sklepie produkty wymienionych marek w większości są dostępne „od ręki”. Chciałbym dodatkowo zaznaczyć, że stosunek „jakość-cena” jest w przypadku tej grupy wybitna.