Silverline - kolejna marka w naszej ofercie

20-09-2023

Po wprowadzeniu frezów Dedra oraz ostrzy Jewel Blade kontynuujemy nawiązywanie współpracy z nowymi dostawcami. Tym razem Nasz wybór padł na angielskiego importera narzędzi DIY. Mamy przyjemność przedstawić Ci markę, która zachwyciła wielu majsterkowiczów na całym świecie - Narzędzia Silverline. To ogromny wybór narzędzi ręcznych, narzędzi stolarskich, narzędzi pomiarowych i mechanicznych, który liczy aż 5500 pozycji.

Narzedzia Silverline

 

Dlaczego Silverline?

Narzędzia Silverline zdobywają uznanie w wielu konkursach i nagradzane są za swoją jakość oraz innowacyjne podejście. Dodatkowo, firma oferuje atrakcyjny program gwarancyjny, co daje pewność, że inwestujesz w narzędzia na lata.

Produkcja narzędzi Silverline odbywa się w fabrykach rozmieszczonych w Wielkiej Brytanii, Europie i Azji, zawsze z zachowaniem dbałości o środowisko naturalne.

Dystrybucja narzedzia Silverline

Historia Marki

Silverline Tools istnieje od 1978 roku i to jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych marek narzędzi DIY w Wielkiej Brytanii i Europie. To firma, która nie tylko dostarcza standardowe narzędzia dostępne na naszym rynku, ale także wciąż wprowadza innowacje i rozwiązania. Oferują również wiele ciekawych rozwiązań i narzędzi, których do tej pory nie było w Naszej ofercie. Firma Silverline bierze czynny udział w wielu wydarzeniach sportowych i to niekoniecznie w sportach tradycyjnych.

Narzędzia Silverline

Jakość to Priorytet

Jako firma akredytowana zgodnie z normą DIN 9001, Silverline zawsze przykłada dużą wagę do jakości swoich produktów oraz obsługi klientów. Ich narzędzia cieszą się zaufaniem zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i Europie, ponieważ są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości, funkcjonalności i bezpieczeństwa.

narzedzia Silverline

Dlaczego My Wybraliśmy Silverline?

Decydując się na dystrybucję narzędzi Silverline w naszym sklepie, kierowaliśmy się kilkoma kluczowymi czynnikami. Po pierwsze, zafascynowała nas atrakcyjność oferty, która zawiera wiele innowacyjnych narzędzi i urządzeń. Po drugie, Silverline słynie z jakości, która jest dedykowana na rynki zachodnie, co jest gwarancją solidności produktów. Dodatkowo, obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna dostarczana przez tę firmę stoi na najwyższym poziomie. A na koniec, nie można pominąć niezwykle atrakcyjnych cen, które sprawiają, że narzędzia Silverline są dostępne dla każdego majsterkowicza.

Zapraszamy na Zakupy!

Już od 07.06. zapraszamy Cię do naszego sklepu, zarówno internetowego, jak i stacjonarnego we Wrocławiu. Odkryj narzędzia Silverline i ciesz się wysoką jakością, innowacyjnością oraz atrakcyjnymi cenami. W Narzedziaku wierzymy, że dobre narzędzia to podstawa każdego udanego projektu. Do zobaczenia!

Autor: Sławomir Gagatek – właściciel sklepu z narzędziami Narzedziak.pl Absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Z rynkiem narzędziowym związany 2005 roku. Doświadczenie i wiedza poparta wieloma certyfikatami i szkoleniami. Prywatnie majsterkowicz hobbysta.

 

 

Zapisz się do Naszego Newslettera

Czy artykuł, który właśnie przeczytałeś, wzbudził Twoje zainteresowanie? Czy pragniesz być na bieżąco z nowymi wpisami na naszym blogu? Zapisz się do naszego newslettera i bądź informowany o ekskluzywnych promocjach oraz najnowszych informacjach ze świata narzędzi!

Nie wahaj się. Bądź na bieżąco!

 

 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności
 
 

Sprawdź naszą ofertę produktów marki Silverline!

Niskie ceny i szeroki wybór. Sprawdź!

Polecane artykuły

Dedra - Nowa marka w ofercie Narzedziaka

Dedra - Nowa marka w ofercie Narzedziaka

20-09-2023
Narzędzia i elektronarzędzia Dedra cenione są przez klientów za nowoczesne rozwiązania technologiczne, dobrą jakość oraz bardzo przystępną cenę.
Więcej...
Dedra SAS+ALL - nowe narzędzia w naszej ofercie!

Dedra SAS+ALL - nowe narzędzia w naszej ofercie!

28-02-2022
Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, cały czas poszerzamy naszą ofertę. Tym razem wybór padł na nowości z elektronarzędzi Dedra, z systemu SAS+ALL. Na warsztat wzięliśmy kilka narzędzi akumulatorowych, tych bardziej standardowych, jak i tych o dosyć nietypowych...
Więcej...
Nowy producent - Jewel Blade

Nowy producent - Jewel Blade

20-09-2023
Przedstawiamy nową markę w Naszej ofercie. Tym razem to brytyjski producent ostrzy i norzy przemysłowych Jewel Blade.
Więcej...