Silverline - kolejna marka w naszej ofercie

 

     Po wprowadzeniu frezów Dedra oraz ostrzy Jewel Blade kontynuujemy nawiązywanie współpracy z nowymi dostawcami. Tym razem Nasz wybór padł na angielskiego importera narzędzi DIY - markę Silverline

Narzedzia Silverline

 

Narzędzia Silverline to przeogromy wybór (5500 pozycji) narzędzi ręcznych, narzędzi stolarskich, narzędzi pomiarowych i mechanicznych. Szeroka gama narzędzi Silverline nagradzana jest w wielu konkursach, a także wsparta atrakcyjnym programem gwarancyjnym. Narzędzia Silverline produkowane są w fabrykach rozmieszczonych w Wielkiej Brytani, Europie i Azji z zachowaniem jak najmniejszego, negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

Dystrybucja narzedzia Silverline

Silverline tools istnieje od 1978 r. i jest jedną z największych i najbardziej rozpoznawalnych marek narzędzi DIY w UK i na terenie Europy. Oprócz wielu standardowych narzędzi oferowanych na Naszym rodzimym rynku, oferują również wiele ciekawych rozwiązań i narzędzi, których do tej pory nie było w Naszej ofercie. Firma Silverline Tools bierze czynny udział w wielu wydarzeniach sportowych i to niekoniecznie w sportach tradycyjnych.

Narzędzia Silverline

Jako firma akredytowana zgodnie z normą DIN 9001, zawsze poważnie traktuje jakość zarówno oferowanych produktów jak i obsługi kontrachentów. Znane i cieszące się dużym zaufaniem w całej Wielkiej Brytanii i Europie narzędzia Silverline są sprawdzane pod względem jakości, aby zapewnić najwyższe standardy z zakresu jakości, funkcjonalności i bezpieczeństwa.

narzedzia Silverline

 

Podsumowując Naszą decycję dotyczącą dystrybucji narzędzi Silverline w Naszym sklepie, kierowaliśmy się atrakcyjnością oferty (wiele innowacyjnych narzędzi i urządzeń), jakością produktów (w głównej mierze oferta dedykowana na rynki zachodnie), obsługa gwarancyjną i pogwarancyjną oraz niezwykle atrakcyjnymi cenami.

Zapraszamy już od 07.06. do Naszego sklepu zarówno internetowego jak i stacjonarnego we Wrocławiu.

 

(gwiasta)