|
Zapraszamy do sklepu |
Narzedziak.pl Sławomir Gagatek e-mail: [email protected] |
Dłuto płaskie SDS Max Jufisto JU-SDSM-F24x280. Dłuto do kucia, skuwania płytek i tynków, wyburzania w ścianach z betonu, cegieł, kamienia - Sklep z narzędziami Wrocław.
Dłuto płaskie 24 × 280 mm SDS Max to osprzęt do młotów udarowych z uchwytem SDS Max, przeznaczony do prac rozbiórkowych i skuwania. Model Waart JU-SDSM-F24x280 sprawdza się zarówno w warsztacie, jak i na budowie tam, gdzie liczy się kontrolowane odspajanie materiału i szybkie usuwanie warstw wykończeniowych.
Płaskie ostrze o szerokości 24 mm ułatwia podważanie i odcinanie materiału na większej powierzchni, co jest praktyczne przy skuwaniu płytek i tynków oraz przy zbijaniu nadlewek. Długość 280 mm daje wygodny zasięg pracy przy ścianach i posadzkach, a uchwyt SDS Max zapewnia stabilne osadzenie w elektronarzędziu podczas pracy udarowej.
Dłuto wykonano ze stali o zwiększonej odporności na prace udarowe (informacja ogólna producenta), co w praktyce ma znaczenie przy częstych uderzeniach i pracy w twardszych podłożach, takich jak beton, cegła czy kamień.
Przykładowe sytuacje, w których to dłuto jest szczególnie przydatne: skuwanie płytek bez długiego punktowego kucia, usuwanie tynków i zapraw z dużych powierzchni oraz wyburzanie bruzd/otworów w ścianach z betonu, cegieł i kamienia.
To narzędzie będzie najlepszym wyborem dla osób, które potrzebują płaskiego dłuta SDS Max do regularnego skuwania okładzin i prac rozbiórkowych w mineralnych materiałach budowlanych.
