Zapraszamy do sklepu
http://www.narzedziak.pl

Narzedziak.pl Sławomir Gagatek
ul. Inowrocławska 19 lok.2U
53-653 Wrocław
tel. +48 71 724 25 00

e-mail: [email protected]

Quatros Szczypce do pierścieni Segera zewnętrzne wygięte 125mm QS53004

KATEGORIE > NARZĘDZIA RĘCZNE > Szczypce > Szczypce segera
main main
Producent: Quatros
Kod producenta: 5902241104248
main
Cena brutto: 11,19 zł
Cena netto: 9,10 zł

Szczypce do pierścieni osadczych 5" zewnętrzne wygięte przeznaczone do pierścieni zewnętrznych w zakresie 6-15 mm. Szczypce Segera Quatros QS53004 - Szczypce, obcinaki i kombinerki - Sklep z narzędziami Wrocław.


Szczypce do pierścieni Segera zewnętrzne wygięte 125 mm Quatros QS53004

Szczypce do pierścieni Segera zewnętrzne wygięte Quatros QS53004 to narzędzie dedykowane dla zarówno amatorów, jak i profesjonalistów, które umożliwia montaż i demontaż pierścieni osadczych o zakresie 6-15 mm. Ich zastosowanie jest kluczowe w pracach związanych z mechaniką, gdzie precyzyjne uchwyty są niezbędne do efektywnego działania.

Wykonanie ze stali wysokiej jakości oraz stosowanie kutej stali w szczękach gwarantują trwałość i długowieczność narzędzia. Elastyczna sprężyna rozpierająca ułatwia obsługę i zwiększa komfort pracy, a ergonomicznymi rączkami pokrytymi specjalnym tworzywem zapewniają pewny i wygodny chwyt, co jest istotne w przypadku intensywnej eksploatacji.

Dzięki kompaktowej długości całkowitej 125 mm, szczypce sprawdzają się w ograniczonych przestrzeniach, co czyni je doskonałym wyborem dla mechaników samochodowych, a także w warsztatach zajmujących się precyzyjnym montażem elementów.

Parametry techniczne

  • Zakres: 6-15 mm
  • Długość całkowita: 125 mm
  • Materiał: stal kuta
  • Sprężyna: tak, rozpierająca
  • Pokrycie rączek: tworzywo antypoślizgowe