|
Zapraszamy do sklepu |
Narzedziak.pl Sławomir Gagatek e-mail: [email protected] |
Młotek ślusarski z trzonkiem z włókna szklanego o masie obucha 500g. Młotek Condor CON-2005-FI z zastosowaniem przy pracach stolarskich, ślusarskich, budowlanych, blacharskich. Narzędzia ręczne, młotki - Sklep z narzędziami Wrocław.
młotek ślusarski 500 g z trzonkiem z włókna szklanego to uniwersalne narzędzie do uderzeń montażowych i prac ogólnowarsztatowych, gdzie liczy się pewny chwyt i stabilne osadzenie obucha. Model Drel CON-2005-FI sprawdzi się zarówno w warsztacie, jak i na budowie oraz przy majsterkowaniu – do podbijania elementów, pracy z dłutami/przecinakami i prostych prac montażowych.
Obuch wykonano ze stali narzędziowej i zabezpieczono lakierem proszkowym, co ogranicza wpływ typowych warunków warsztatowych (otarcia, zabrudzenia) na powierzchnię głowicy. Trzonek z włókna szklanego ma gumowaną rękojeść, dzięki czemu chwyt jest stabilniejszy przy dłuższej pracy i w rękawicach.
Istotnym elementem konstrukcji jest klin w trzonku, którego zadaniem jest ograniczenie ryzyka zsunięcia się obucha. W praktyce oznacza to pewniejsze przeniesienie energii uderzenia i mniejszą podatność na luzowanie połączenia w trakcie eksploatacji.
Typowe sytuacje warsztatowe, w których ten młotek jest szczególnie przydatny: podbijanie i dopasowywanie elementów podczas montażu, wybijanie sworzni/kołków z użyciem przebijaka oraz lekkie prace blacharskie i budowlane, gdzie potrzebujesz kontrolowanego uderzenia bez sięgania po cięższy młot.
To narzędzie będzie najlepszym wyborem dla osób, które potrzebują uniwersalnego młotka 500 g do codziennych prac warsztatowych i montażowych z pewnym chwytem oraz stabilnym osadzeniem obucha.
