Zapraszamy do sklepu
http://www.narzedziak.pl

Narzedziak.pl Sławomir Gagatek
ul. Inowrocławska 19 lok.2U
53-653 Wrocław
tel. +48 71 724 25 00

e-mail: [email protected]

Waart Szczypce wydłużone wygięte 160mm JU-SSZ-1216

KATEGORIE > NARZĘDZIA RĘCZNE > Szczypce > Szczypce wydłużone wygięte
main main
Producent: Jufisto / Waart
Kod producenta: 5902143159124
main
Cena brutto: 19,16 zł
Cena netto: 15,58 zł

Szczypce wydłużone wygięte z wysokiej jakosci stali chromowo-wanadowej. Szczypce Jufisto JU-SSZ-1216 zapewniają mocny chwyt - Szczypce, obcinaki i kombinerki - Sklep z narzędziami Wrocław.


Szczypce wydłużone wygięte 160 mm Waart JU-SSZ-1216

Szczypce wydłużone wygięte 160 mm to narzędzie do chwytania, przytrzymywania i manewrowania elementami w miejscach o utrudnionym dostępie. Model z odgiętymi szczękami pod kątem 45° ułatwia pracę „z boku” – tam, gdzie proste szczypce wymagają nienaturalnego ustawienia nadgarstka lub nie mieszczą się w przestrzeni roboczej.

Szczypce Waart JU-SSZ-1216 wykonano ze stali chromowo-wanadowej (CrV), a szczęki hartowano indukcyjnie. W praktyce oznacza to większą odporność części roboczej na zużycie przy częstym chwytaniu i docisku oraz stabilniejsze trzymanie detalu. Dwukompozytowa rękojeść poprawia kontrolę narzędzia i komfort podczas dłuższej pracy, szczególnie gdy dłonie są zabrudzone lub w rękawicach.

To narzędzie jest szczególnie przydatne w sytuacjach takich jak: wyciąganie i prowadzenie przewodów lub drobnych elementów w ciasnych przestrzeniach, precyzyjne ustawianie małych detali pod kątem (np. przy montażu), a także chwytanie elementów schowanych za krawędzią lub w głębi obudowy, gdzie proste szczęki tracą dostęp i kąt pracy.

To narzędzie będzie najlepszym wyborem dla osób, które potrzebują pewnego chwytu i lepszego dostępu dzięki szczękom odgiętym 45° w kompaktowej długości 160 mm.

Parametry techniczne

  • Długość całkowita: 160 mm
  • Kąt odgięcia szczęk: 45°
  • Materiał: stal chromowo-wanadowa (CrV)
  • Hartowanie: indukcyjne (szczęki)
  • Twardość: 44–48 HRC
  • Rękojeść: dwukompozytowa, ergonomiczna
  • Standard wykonania: wg. niemieckich standardów