|
Zapraszamy do sklepu |
Narzedziak.pl Sławomir Gagatek e-mail: [email protected] |
Szczypce wydłużone Stanley Dynagrip STHT0-74364 Kute z wysokogatunkowej stali - Sklep z narzędziami Stanley Wrocław.
szczypce wydłużone 200 mm Stanley Control-Grip to narzędzie ręczne do chwytania, przytrzymywania i precyzyjnej pracy w miejscach o utrudnionym dostępie. Wydłużony kształt sprawdza się zarówno w warsztacie, jak i przy pracach instalacyjnych, serwisowych oraz w garażu – wszędzie tam, gdzie standardowe kombinerki są zbyt krótkie lub nie dają wystarczającej kontroli.
Korpus szczypiec jest kuty z wysokogatunkowej stali i poddany pełnej obróbce cieplnej, co w praktyce przekłada się na odporność na odkształcenia i stabilną pracę przy częstym użytkowaniu. Dokładnie obrabiane krawędzie tnące umożliwiają precyzyjne cięcie, co ma znaczenie przy pracach wymagających czystego odcięcia materiału bez szarpania.
Uchwyty Control-Grip zaprojektowano pod kontrolę i pewny chwyt: ich unikalne ukształtowanie stabilizuje dłoń, ogranicza poślizg i pomaga zmniejszyć zmęczenie ręki podczas dłuższej pracy. To rozwiązanie jest szczególnie odczuwalne przy manewrowaniu narzędziem w ciasnych przestrzeniach, gdzie liczy się dokładność ruchu i pewne prowadzenie.
Przykładowe sytuacje warsztatowe, w których te szczypce są szczególnie przydatne: wyciąganie i prowadzenie przewodów w głębi puszek/obudów, chwytanie drobnych elementów w ciasnych wnękach (np. klipsów, spinek, zawleczek), oraz precyzyjne docinanie materiału na krawędziach tnących, gdy zależy Ci na kontroli i powtarzalności cięcia.
To narzędzie będzie najlepszym wyborem dla osób, które potrzebują wydłużonych szczypiec do precyzyjnej pracy w trudno dostępnych miejscach i oczekują pewnego chwytu ograniczającego zmęczenie dłoni.
