|
Zapraszamy do sklepu |
Narzedziak.pl Sławomir Gagatek e-mail: [email protected] |
Zestaw do zaciśnięcia przewodów hamulcowych QS14230 Quatros - Narzędzia do warsztatów motoryzacyjnych sklep z narzędziami Wrocław.
Zestaw zacisków do przewodów Quatros QS14230 to niezbędne narzędzie dla każdego mechanika i majsterkowicza, który zajmuje się instalacjami samochodowymi lub przemysłowymi. W skład zestawu wchodzą cztery różne rozmiary zacisków, które umożliwiają szybkie i bezpieczne zaciśnięcie przewodów gumowych, w tym przewodów wodnych, hamulcowych, paliwowych oraz olejowych.
Zaciski wykonane są ze stali, co zapewnia ich wysoką trwałość i odporność na działanie czynników zewnętrznych. Dzięki zastosowaniu śrubowego mechanizmu mocującego, uda się uzyskać efektywne i stabilne połączenie, co jest szczególnie istotne w przypadku przewodów transportujących płyny pod ciśnieniem. Kompaktowa konstrukcja i różne rozmiary sprawiają, że zestaw jest niezwykle uniwersalny i wygodny w użyciu.
Rozmiary zacisków to: 3/8'' (10 mm), 1/2'' (12,5 mm), 1'' (25 mm) oraz 1-3/4'' (45 mm), co pozwala na ich zastosowanie w różnych aplikacjach. Dzięki szerokiemu zakresowi rozmiarów, użytkownik może dostosować zacisk do konkretnego przewodu, co zwiększa efektywność pracy.
