Zapraszamy do sklepu
http://www.narzedziak.pl

Narzedziak.pl Sławomir Gagatek
ul. Inowrocławska 19 lok.2U
53-653 Wrocław
tel. +48 71 724 25 00

e-mail: [email protected]

DeWalt Laser budowlany liniowy DW088K-XJ

KATEGORIE > NARZĘDZIA I PRZYRZĄDY POMIAROWE > Poziomice laserowe i niwelatory > Lasery liniowe i krzyżowe
main main
Producent: DeWalt
Kod producenta: 5035048338575
main
Cena brutto: 590,72 zł
Cena netto: 480,26 zł

Laser budowlany liniowy DeWalt DW088K-XJ. Laser krzyżowy DW088K jest przeznaczony do wyznaczania pionu i poziomu, samoustalający, 2 promienie, dokładność +/-0,3 mm/m


Laser budowlany liniowy DeWalt DW088K-XJ

  • Laser krzyżowy DW088K jest przeznaczony do wyznaczania pionu i poziomu, samoustalający, 2 promienie, dokładność +/-0,3 mm/m.
  • Samopoziomowanie w zakresie 4 z automatyczną blokadą położenia umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie pracy.
  • Obsługiwany za pomocą 2 przycisków.
  • Posiada wbudowany, ruchomy uchwyt magnetyczny umożliwiający łatwe mocowanie na powierzchniach metalowych.
  • Wytrzymała konstrukcja zapewnia utrzymanie kalibracji lasera nawet w najtrudniejszych warunkach pracy na budowie.
  • Całość zapakowana jest w walizkę zabezpieczającą urządzenie podczas przechowywania i zapewniającą utrzymanie kalibracji.
  • Możliwa współpraca z detektorem wiązki.

    Dane techniczne:
  • Klasa lasera: 2, 1mW
  • Dokładność: ± 0,3mm/m
  • Liczba wiązek: 2,
  • Kierunek wiązek: pionowy i poziomy
  • Zakres widoczności we wnętrzach: 15m
  • Zakres samopoziomowania: ± 4

    Wyposażenie podstawowe:

 

  • DW088K (w walizce)
  • 3x baterie alkaliczne wielkość AA,
  • Zaczep montażowy na ścianie.