Zapraszamy do sklepu
http://www.narzedziak.pl

Narzedziak.pl Sławomir Gagatek
ul. Inowrocławska 19 lok.2U
53-653 Wrocław
tel. +48 71 724 25 00

e-mail: [email protected]

Quatros Blokada rozrządu VW AUDI 1.8 2.0 FSI TFSI QS10832

KATEGORIE > NARZĘDZIA DO WARSZTATU SAMOCHODOWEGO > Blokady i ściągacze rozrządu > Blokady rozrządu VAG - VW / Audi / Seat / Skoda
main main
Producent: Quatros
Kod producenta: 5902241107614
main
Cena brutto: 163,63 zł
Cena netto: 133,03 zł

Blokada rozrządu VW AUDI 1.8 2.0 FSI TFSI QS10832. Blokady i ściągacze rozrządu do samochodów grupy VAG. Narzedziak.pl - Twój sklep z narzędziami!


Quatros Blokada rozrządu VW AUDI 1.8 2.0 FSI TFSI QS10832

Blokada rozrządu Quatros QS10832 to niezbędne narzędzie dla profesjonalnych mechaników oraz zdeterminowanych majsterkowiczów, które służy do precyzyjnego ustawienia rozrządu w silnikach VW i AUDI o pojemności 1.8 i 2.0 FSI/TFSI. Dzięki niemu możliwe jest wykonanie skomplikowanych prac serwisowych związanych z wymianą rozrządu oraz regulacją zaworów, co zapewnia niezawodność i poprawne działanie silnika.

Wartościową cechą tego narzędzia jest jego uniwersalność, ponieważ jest kompatybilne z szeroką gamą modeli samochodów, takich jak AUDI A4, A5, A6, Q3, Q5, TT, SEAT (Altea, Leon, Exeo), SKODA (Octavia II, Superb II, Yeti) oraz VW (Eos, Golf VI, Passat/Passat CC, Sharan, Beetle, Scirocco, Tiguan). Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, blokada rozrządu cechuje się trwałością i odpornością na deformacje, co jest kluczowe w przypadku pracy z silnikami.

W zestawie znajdują się niezbędne akcesoria, takie jak nasadki do regulacji zaworu oraz przyrządy do montażu i demontażu, co sprawia, że narzędzie jest kompleksowym rozwiązaniem dla mechaników. Użycie tego zestawu pozwala na skuteczne zabezpieczenie pozycji rozrządu podczas wykonywania różnych operacji, co jest niezbędne do uniknięcia uszkodzeń silnika.

Parametry techniczne

  • Silniki: 1.8, 2.0 R4 16v TSI/TFSI (2006-2013)
  • Modele: AUDI A4, A5, A6, Q3, Q5, TT, SEAT Altea, Leon, Exeo, SKODA Octavia II, Superb II, Yeti, VW Eos, Golf VI, Passat/Passat CC, Sharan, Beetle, Scirocco, Tiguan
  • Kody silników: BYT, BZB, CABA, CABB, CABD, CADA, CAEA, CAEB, CAWA, CAWB, CBFA, CCTA, CCZA, CCZB, CCZC, CDAA, CDAB, CDHA, CDHB, CDNB, CDNC, CDND, CESA, CETA, CFKA, CGYA, CJEB, CJBA, CJSB

Wyposażenie standardowe

  • Nasadki do regulacji zaworu sterowania zmiennych faz rozrządu OEM T10352, T10352/1, T10352/2
  • Pierścień do montażu/demontażu dolnej osłony łańcucha rozrządu OEM T10368
  • Trzpienie do wałka rozrządu OEM T40196
  • Przyrząd do montażu uszczelniacza wału korbowego OEM T10354
  • Trzpień rolki napinacza OEM T10060A
  • Trzpień napinacza OEM T40011
  • Przyrząd do napinacza łańcucha OEM T40265
  • Podkładka blokująca położenie napinacza OEM T40267
  • Blokada wałka rozrządu OEM T40271