|
Zapraszamy do sklepu |
Narzedziak.pl Sławomir Gagatek e-mail: [email protected] |
Krążki ścierne 125mm z otworami Condor CON-RP13Z-H. Krążek ścierny na rzep do pracy ze szlifierkami. Papiery ścierne do szlifierki oscylacyjnej - Sklep z narzędziami Wrocław.
papier ścierny na rzep krążek 125 mm P240 to komplet krążków do szlifowania przeznaczonych do szlifierek pracujących na tarczy 125 mm. Dzięki mocowaniu na rzep wymiana materiału ściernego jest szybka i nie wymaga narzędzi, co ma znaczenie przy pracy etapowej (np. przejściach między gradacjami).
Krążki mają 8 otworów, dlatego mogą współpracować ze szlifierkami wyposażonymi w system odsysania pyłu. W praktyce pomaga to utrzymać czystszą powierzchnię roboczą, ograniczyć zapychanie się krążka oraz poprawić widoczność podczas prowadzenia szlifu.
Ścierniwo z korundu na papierowym podkładzie dobrze sprawdza się przy obróbce materiałów drewnopochodnych. Gradacja P240 jest typowo wykorzystywana do dokładniejszego szlifowania i przygotowania powierzchni przed dalszym wykończeniem (np. kolejnymi etapami obróbki).
W warsztacie te krążki są szczególnie przydatne, gdy: trzeba wyrównać powierzchnię płyt drewnopochodnych bez agresywnego zbierania materiału, wykonujesz międzywarstwowe matowienie przed kolejnym etapem prac, pracujesz ze szlifierką z odsysaniem i zależy Ci na ograniczeniu pyłu w strefie roboczej.
To narzędzie będzie najlepszym wyborem dla osób, które potrzebują krążków 125 mm na rzep z otworami do pracy wykończeniowej na materiałach drewnopochodnych.
