|
Zapraszamy do sklepu |
Narzedziak.pl Sławomir Gagatek e-mail: [email protected] |
Krążki ścierne 115 fibrowe Condor CON-RPF-115. Krążek do dysku typu Fibra do pracy ze szlifierkami. Krążki ścierne do elektronarzędzi - Sklep z narzędziami Wrocław.
papier ścierny FIBRA krążek 115 mm P36 to krążek fibrowy przeznaczony do pracy ze szlifierkami z tarczą 115 mm, montowany na dysku typu FIBRA. Gradacja P36 i ścierniwo z korundu są nastawione na szybkie zbieranie materiału i obróbkę zgrubną – tam, gdzie liczy się tempo pracy, a nie wykończenie na gładko.
Krążek mocuje się do dysku FIBRA za pomocą śruby mocującej, co zapewnia stabilne osadzenie podczas pracy na szlifierce kątowej. Struktura ścierna pozwala obrabiać zarówno materiały drewnopochodne, jak i metal. W praktyce sprawdza się m.in. przy: szybkim zdzieraniu warstwy materiału przed dalszą obróbką, wyrównywaniu powierzchni po cięciu lub spawaniu oraz usuwaniu nierówności na elementach z drewna i metalu.
To narzędzie będzie najlepszym wyborem dla osób, które potrzebują krążków 115 mm do intensywnego szlifowania zgrubnego na dysku FIBRA i zależy im na szybkim zbiorze materiału.
