|
Zapraszamy do sklepu |
Narzedziak.pl Sławomir Gagatek e-mail: [email protected] |
Papier ścierny w arkuszu 93x230mm Condor CON-RPS. Arkusze ścierne do pracy ze szlifierkami oscylacyjnymi - Papiery ścierne Sklep Wrocław.
papier ścierny arkusz 93×230 mm P100 to komplet arkuszy ściernych przeznaczonych do pracy ze szlifierkami oscylacyjnymi. Format 93×230 mm jest dopasowany do stóp szlifierskich 93×185 mm, a mocowanie odbywa się za pomocą zatrzasków (klipsów) – rozwiązanie typowe m.in. dla szlifierek B&D oraz wybranych modeli AEG.
Gradacja P100 sprawdza się w szlifowaniu pośrednim: wyrównuje powierzchnię po wstępnym zdzieraniu i przygotowuje materiał do dalszej obróbki. Struktura ścierna arkuszy umożliwia obróbkę zarówno materiałów drewnopochodnych, jak i elementów metalowych, co ułatwia pracę w warsztacie przy różnych zadaniach bez zmiany systemu mocowania.
W praktyce te arkusze są szczególnie przydatne, gdy: trzeba szybko wyrównać powierzchnię płyty meblowej przed malowaniem lub lakierowaniem, konieczne jest zmatowienie metalu przed kolejną warstwą powłoki, albo pracujesz szlifierką oscylacyjną w systemie klipsów i potrzebujesz arkuszy w standardowym formacie 93×230 mm bez kombinowania z docinaniem.
To narzędzie będzie najlepszym wyborem dla osób, które chcą mieć pod ręką standardowe arkusze do szlifierki oscylacyjnej na zatrzaski i zależy im na uniwersalnej gradacji do typowych prac przygotowawczych.
