Zapraszamy do sklepu
http://www.narzedziak.pl

Narzedziak.pl Sławomir Gagatek
ul. Inowrocławska 19 lok.2U
53-653 Wrocław
tel. +48 71 724 25 00

e-mail: [email protected]

Drel Frez do drewna typ T 32,4x8,2x8mm CON-RB-805

KATEGORIE > OSPRZĘT DO ELEKTRONARZĘDZI > Frezy do drewna > Frezy do drewna trzpieniowe > Frezy do drewna tarczowe
main main
Producent: Drel
Kod producenta: 5902143124986
main
Cena brutto: 14,56 zł
Cena netto: 11,84 zł

Frez Typu T z węglika spiekanego HM z trzpieniem 8 mm. Frez do drewna Condor CON-RB-805 - Frezy trzpieniowe do drewna sklep Wrocław.


Frez do drewna typ T 32,4 × 8,2 × 8 mm Drel CON-RB-805

Frez do drewna typ T 32,4 × 8,2 × 8 mm to osprzęt do obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych, przeznaczony do pracy z narzędziami wyposażonymi w trzpień 8 mm. Model Drel CON-RB-805 ma ostrze z węglika spiekanego HM oraz szlifowane krawędzie tnące, co w praktyce przekłada się na czystsze prowadzenie cięcia i mniejszą tendencję do „szarpania” włókien przy poprawnie dobranych obrotach i posuwie.

Węglik spiekany HM (widia) jest stosowany w frezach do drewna ze względu na wysoką odporność krawędzi na zużycie – szczególnie przy częstej pracy w płytach i twardszych gatunkach. Szlifowane ostrza ułatwiają uzyskanie powtarzalnego profilu i równych krawędzi po frezowaniu. Główka frezu została pokryta farbą młotkową odporną na wysoką temperaturę, co sprzyja utrzymaniu powłoki przy intensywnej pracy.

W praktyce ten frez przydaje się, gdy: (1) musisz wykonać powtarzalne frezowanie o kontrolowanej głębokości w serii elementów, (2) zależy Ci na możliwie równej krawędzi po przejściu frezem bez nadmiernego strzępienia, (3) obrabiasz materiał w krótkich cyklach i osprzęt nagrzewa się od pracy – powłoka główki jest przystosowana do podwyższonej temperatury. Frez jest dostarczany w opakowaniu ułatwiającym przechowywanie i ochronę ostrzy w skrzynce lub na regale.

To narzędzie będzie najlepszym wyborem dla osób, które potrzebują frezu HM na trzpień 8 mm do powtarzalnej obróbki drewna z naciskiem na stabilny profil i czyste prowadzenie krawędzi.

Parametry techniczne

  • Typ frezu: T
  • Materiał ostrza: węglik spiekany HM
  • Wykończenie ostrzy: ostrza szlifowane
  • Powłoka główki: farba młotkowa odporna na wysoką temperaturę
  • Średnica trzpienia: 8 mm
  • Średnica frezu: 32,4 mm
  • Głębokość frezowania: 8,1 mm
  • Wysokość robocza: 8,2 mm
  • Opakowanie: wygodne opakowanie do przechowywania