Zapraszamy do sklepu
http://www.narzedziak.pl

Narzedziak.pl Sławomir Gagatek
ul. Inowrocławska 19 lok.2U
53-653 Wrocław
tel. +48 71 724 25 00

e-mail: [email protected]

Proxxon Frezy do drewna i metali wolframowo-wanadowe 5 szt. 28710

KATEGORIE > OSPRZĘT DO ELEKTRONARZĘDZI > Osprzęt do mikronarzędzi > Frezy do miniszlifierek > Frezy wolframowo-wanadowe
main main
Producent: Proxxon
Kod producenta: 4006274287105
main
Cena brutto: 40,13 zł
Cena netto: 32,63 zł

Frezy do drewna i metali wolframowo-wanadowe 5 szt. Proxxon 28710. Idealne wszędzie tam gdzie liczy się precyzja i jakość wykończenia


Frezy do drewna i metali wolframowo-wanadowe 5 szt. Proxxon 28710

frezy do drewna i metali wolframowo-wanadowe 5 szt. to zestaw precyzyjnych frezów do obróbki detali w różnych materiałach – od drewna (twardego i miękkiego), przez metale szlachetne i nieżelazne, po tworzywa sztuczne oraz gips. Komplet Proxxon 28710 jest przeznaczony do prac, w których liczy się kontrola nad kształtem, jakość wykończenia i powtarzalność.

Frezy wykonano ze stali wolframowo-wanadowej, a dzięki zastosowaniu stali odkuwanej narzędzia są nastawione na dłuższą żywotność przy pracy w materiałach o zróżnicowanej twardości. Precyzyjne żłobkowania oraz optymalna koncentryczność (stabilne prowadzenie bez „bicia”) przekładają się na dużą dokładność frezowania, co jest istotne szczególnie przy drobnych kształtach, krawędziach i gniazdach.

W praktyce zestaw przydaje się m.in. gdy: trzeba wykonać precyzyjne żłobkowanie lub rowek pod osadzenie elementu, konieczne jest punktowe zbieranie materiału i kształtowanie detalu bez poszarpanych krawędzi, a także gdy obrabiasz tworzywo lub metal nieżelazny i zależy Ci na czystym wykończeniu w trudno dostępnych miejscach. Całość jest umieszczona w zamykanym pudełeczku, co ułatwia przechowywanie i ogranicza ryzyko uszkodzeń ostrzy.

To narzędzie będzie najlepszym wyborem dla osób, które potrzebują zestawu małych frezów do precyzyjnej obróbki różnych materiałów i chcą mieć uporządkowany komplet w jednym opakowaniu.

Parametry techniczne

  • Materiał: stal wolframowo-wanadowa
  • Technologia wykonania: stal odkuwana
  • Zastosowanie: twarde i miękkie drewno; metale szlachetne i nieżelazne; tworzywa sztuczne; gips
  • Cechy użytkowe: precyzyjne żłobkowania, optymalna koncentryczność frezów (wysoka dokładność frezowania)
  • Opakowanie: zamykane pudełeczko
  • Liczba elementów: 5 szt.

Wyposażenie standardowe

  • Frez cylindryczny 2,3 mm
  • Frez kulkowy 2,3 mm
  • Frez „łezka” 2,3 mm
  • Frez tarczowy 3,1 mm
  • Frez stożkowy 2,3 mm