|
Zapraszamy do sklepu |
Narzedziak.pl Sławomir Gagatek e-mail: [email protected] |
Wiertło uniwersalne z uchwytem 14 10 mm Waart W21U110. Profesjonale wiertła na wyciągnięcie ręki w super cenach!
wiertło uniwersalne z uchwytem 1/4? 10 mm to osprzęt do wiercenia bez udaru w szerokiej gamie materiałów, gdy liczy się szybka wymiana w uchwycie i stabilne prowadzenie narzędzia. Model Waart W21U110 ma uchwyt typu Quick Change HEX 1/4?, dzięki czemu pasuje do popularnych uchwytów szybkowymiennych w wkrętarkach oraz adapterach z gniazdem 1/4?.
Korpus wykonano ze stali narzędziowej hartowanej, co w praktyce przekłada się na lepszą odporność na zużycie przy regularnych pracach montażowych. Część robocza ma cztery szlifowane ostrza tnące, zaprojektowane tak, aby wiercić czysto i ograniczać powstawanie zadziorów. Producent wskazuje również precyzyjnie szlifowane krawędzie z węglika spiekanego, które ułatwiają rozpoczęcie wiercenia i stabilizują pracę na twardszych lub śliskich powierzchniach.
Wiertło jest przeznaczone do pracy w materiałach takich jak: ceramika, porcelana, szkło, drewno, tworzywa sztuczne, cegła, gres, aluminium oraz inne metale miękkie. W zastosowaniach warsztatowych warto stosować odpowiednie chłodziwo – realnie wydłuża żywotność ostrzy i zmniejsza ryzyko przegrzewania podczas wiercenia w twardszych materiałach.
W praktyce przydaje się szczególnie, gdy: musisz wykonać otwory w płytkach (np. ceramika/gres) bez udaru i bez wykruszania krawędzi, wiercisz w szkle lub porcelanie, gdzie kluczowe jest kontrolowane rozpoczęcie otworu, oraz gdy pracujesz montażowo „na zmianę” (drewno/tworzywa/aluminium) i zależy Ci na szybkim przepinaniu osprzętu w uchwycie 1/4?.
To narzędzie będzie najlepszym wyborem dla osób, które potrzebują jednego wiertła do wielu materiałów i chcą korzystać z szybkowymiennego uchwytu 1/4? w pracy montażowej.
