Zapraszamy do sklepu
http://www.narzedziak.pl

Narzedziak.pl Sławomir Gagatek
ul. Inowrocławska 19 lok.2U
53-653 Wrocław
tel. +48 71 724 25 00

e-mail: [email protected]

Neo Palnik gazowy nakręcany 20-025

KATEGORIE > NARZĘDZIA RĘCZNE > Palniki gazowe i akcesoria > Palniki lutownice gazowe
main main
Producent: Neo
Kod producenta: 5907558449648
main
Cena brutto: 25,62 zł
Cena netto: 20,83 zł

Palnik gazowy neo 20-025 to kompaktowe i wydajne narzędzie idealne do lutowania, obróbki metali i precyzyjnych prac. Ergonomiczny design i łatwa obsługa.


Palnik gazowy nakręcany NEO 20-025

Palnik gazowy nakręcany NEO (nr ref. 20-025) to wszechstronne narzędzie zaprojektowane z myślą o majsterkowiczach i profesjonalistach, którzy potrzebują precyzyjnego źródła ciepła. Urządzenie działa na naboje 227 g zgodne z typem EN 417, co zapewnia uniwersalność i łatwość dopasowania na rynku. Dzięki swojej mocy 1.3 kW, palnik osiąga temperaturę pracy do 1300°C, co czyni go idealnym do lutowania, obkurczania, a także innych zastosowań wymagających wysokiej temperatury.

Palnik NEO wyróżnia się kompaktową konstrukcją, która pozwala na wygodną pracę w trudnych warunkach – jest możliwość użycia w pozycji pionowej z tolerancją +/-80 stopni. Zapłon piezo zapewnia szybkie i niezawodne rozpalanie, co jest dużą zaletą w porównaniu do urządzeń wymagających ręcznego zapalania. Ergonomiczny kształt i intuicyjna obsługa czynią z tego palnika niezastąpionego pomocnika w każdej pracowni czy warsztacie.

Parametry techniczne

  • Typ nabojów: 227 g (typ EN 417)
  • Temperatura pracy: 1300°C
  • Moc: 1.3 kW
  • Poz. robocza: pionowa (+/-80 stopni)
  • Zapłon: piezo