|
Zapraszamy do sklepu |
Narzedziak.pl Sławomir Gagatek e-mail: [email protected] |
Ścisk stolarski Neo 120 x 300 mm, kod 45-453, idealny do precyzyjnego mocowania materiałów. Wytrzymała konstrukcja i komfort użytkowania dla profesjonalistów i majsterkowiczów.
Ścisk stolarski NEO (nr ref. 45-453) o długości 300 mm to narzędzie powszechnie wykorzystywane w stolarniach oraz warsztatach majsterkowiczów. Dzięki sile docisku wynoszącej aż 450–500 kg, ścisk ułatwia mocowanie obrabianych elementów do stołu, co jest nieocenione podczas precyzyjnych prac montażowych. Profesjonaliści docenią solidność i niezawodność tego narzędzia, natomiast amatorzy zyskają pewność działania. Produkt charakteryzuje się stalową prowadnicą o zwiększonej sztywności, wzbogaconą rowkami, które gwarantują utrzymanie ramienia w odpowiedniej pozycji podczas pracy.
Ścisk NEO wyposażony jest w nakładki z tworzywa sztucznego, które chronią obrabiany przedmiot przed zarysowaniem, co oznacza długotrwałe zachowanie estetyki pracy bez uszkodzeń materiałów. Ergonomiczny uchwyt, pokryty miękkim materiałem, zapewnia pewny chwyt, minimalizując zmęczenie dłoni nawet przy intensywnym użytkowaniu. Produkt posiada certyfikat TÜV Rheinland oraz spełnia wymagania normy DIN 5117, co potwierdza jego jakość i niezawodność. Marka NEO jest w stanie sprostać wymaganiom zarówno profesjonalistów, jak i hobbystów, oferując produkt, który w pełni odpowiada ich potrzebom.
