|
Zapraszamy do sklepu |
Narzedziak.pl Sławomir Gagatek e-mail: [email protected] |
Bity udarowe 1/4"x50 mm PZ1 2 szt. YT-78043 – Produkt Yato, bity PZ1 YT-78043, zapewniają trwałość i precyzję w pracy z narzędziami udarowymi.
bity udarowe 1/4? × 50 mm PZ1 to końcówki wkrętakowe typu Pozidriv przeznaczone do pracy z uchwytami sześciokątnymi 1/4? (6,3 mm), w tym z wkrętarkami i zakrętarkami udarowymi. Model Yato YT-78043 ma długość 50 mm, co ułatwia dojście do wkrętów w miejscach, gdzie standardowe bity są zbyt krótkie, a jednocześnie zachowuje stabilne prowadzenie w gnieździe.
Końcówka PZ1 jest typowo dobierana do mniejszych wkrętów z gniazdem Pozidriv – właściwy rozmiar ogranicza ryzyko „wyżucia” gniazda i poprawia przeniesienie momentu. Stal S2 to materiał powszechnie stosowany w bitach roboczych ze względu na korzystny kompromis między twardością a odpornością na pękanie przy obciążeniach dynamicznych. Twardość 58–60 HRC wspiera odporność na zużycie krawędzi roboczych, a wykończenie fosfatowane poprawia ochronę powierzchni i ogranicza refleksy w miejscu pracy.
W praktyce te bity przydają się szczególnie, gdy: (1) wkręcasz lub wykręcasz wkręty PZ w twardszych materiałach i potrzebujesz końcówki przygotowanej do obciążeń udarowych, (2) pracujesz w zabudowie lub przy okuciach, gdzie liczy się długość 50 mm dla lepszego dostępu, (3) zależy Ci na powtarzalnym dopasowaniu PZ1, żeby uniknąć uszkadzania łbów wkrętów i konieczności ich rozwiercania.
To narzędzie będzie najlepszym wyborem dla osób, które potrzebują bitów PZ1 do pracy udarowej i chcą utrzymać pewne dopasowanie końcówki w standardzie 1/4?.
