Zapraszamy do sklepu
http://www.narzedziak.pl

Narzedziak.pl Sławomir Gagatek
ul. Inowrocławska 19 lok.2U
53-653 Wrocław
tel. +48 71 724 25 00

e-mail: [email protected]

Yato Tarcza do drewna z nasypem HM 125 mm YT-59760

KATEGORIE > OSPRZĘT DO ELEKTRONARZĘDZI > Tarcze do cięcia, szlifowania > Tarcze uniwersalne do cięcia Multi Wheel (HM)
main main
Producent: Yato
Kod producenta: 5906083119392
main
Cena brutto: 24,54 zł
Cena netto: 19,95 zł

Tarcza do drewna 125 mm YT-59760 Yato w Narzedziak.pl – sklep z narzędziami, atrakcyjna cena.


Yato Tarcza do drewna 125 mm YT-59760

Tarcza tnąca Yato o średnicy 125 mm jest przeznaczona do dokładnego cięcia drewna, wymagającym precyzji zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Dzięki zastosowaniu materiału roboczego z węglika wolframu, tarcza charakteryzuje się zwiększoną trwałością oraz odpornością na zużycie.

Główne zastosowanie tarczy to prace tnące w drewnie w trybie na sucho. Jej parametry techniczne, takie jak maksymalne obroty wynoszące 12000 obr./min oraz maksymalna prędkość liniowa wynosząca 80 m/s, zapewniają efektywność i szybkość pracy. Tarcza o grubości 2 mm oraz segment tnący o grubości 2,4 mm i wysokości 2 mm umożliwiają cięcie materiałów drewnianych o różnych grubościach. Otwór mocujący o średnicy 22,2 mm pozwala na łatwe zamocowanie tarczy w standardowych narzędziach, co zwiększa jej uniwersalność i wszechstronność w zastosowaniach warsztatowych.

Wykorzystanie tarczy Yato do drewna to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wydajność oraz precyzję podczas prac stolarskich.

Parametry techniczne

  • Średnica: 125 mm
  • Maks. obroty: 12000 obr./min
  • Maks. prędkość liniowa: 80 m/s
  • Grubość tarczy: 2 mm
  • Grubość segmentu tnącego: 2,4 mm
  • Wysokość segmentu tnącego: 2 mm
  • Otwór mocujący: 22,2 mm
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Zastosowanie: drewno