|
Zapraszamy do sklepu |
Narzedziak.pl Sławomir Gagatek e-mail: [email protected] |
Yato Nóż do rozdrabniacza spalinowego YT-861976 do YT-86150, wymiary 98x37x4 mm, stal. Płatność za 30 dni dla firm i osób. Narzedziak!
Nóż do rozdrabniacza spalinowego do YT-86150 to część zamienna przeznaczona do rozdrabniacza spalinowego YT-86150. Element odpowiada bezpośrednio za proces cięcia i rozdrabniania materiału roślinnego, dlatego jego stan ma kluczowy wpływ na szybkość pracy oraz jakość uzyskanego zrębka. W praktyce jest to wymienny nóż tnący (ostrze) montowany w urządzeniu.
Model YATO YT-861976 wykonano ze stali, co w zastosowaniach ogrodowych oznacza odporność na typowe obciążenia podczas pracy z gałęziami i odpadami zielonymi oraz powtarzalne uderzenia i tarcie w trakcie cięcia. Regularna wymiana noża pozwala utrzymać stabilną pracę rozdrabniacza i ograniczyć spadek wydajności wynikający ze zużycia krawędzi tnącej.
W jakich sytuacjach ten element jest niezbędny: gdy rozdrabniacz zaczyna „szarpać” materiał zamiast ciąć, gdy wydłuża się czas rozdrabniania tej samej ilości gałęzi oraz gdy pogarsza się jakość cięcia (nierówne rozdrobnienie resztek roślinnych). Wymiana zużytego ostrza jest też typową czynnością serwisową po intensywnym sezonie pracy w ogrodzie lub gospodarstwie.
To narzędzie będzie najlepszym wyborem dla osób, które chcą przywrócić sprawność rozdrabniacza YT-86150 i utrzymać powtarzalne, precyzyjne rozdrabnianie gałęzi oraz odpadów ogrodowych.
