Zapraszamy do sklepu
http://www.narzedziak.pl

Narzedziak.pl Sławomir Gagatek
ul. Inowrocławska 19 lok.2U
53-653 Wrocław
tel. +48 71 724 25 00

e-mail: [email protected]

Yato Wiertło do szkła i płytek ceramicznych 6 mm YT-3726

KATEGORIE > OSPRZĘT DO ELEKTRONARZĘDZI > Wiertła i otwornice > Wiertła do ceramiki i szkła
main main
Producent: Yato
Kod producenta: 5906083937262
main
Cena brutto: 9,05 zł
Cena netto: 7,36 zł

Yato YT-3726 to wiertło do szkła i płytek ceramicznych 6 mm, umożliwiające wykonywanie precyzyjnych otworów w twardych materiałach.


Wiertło do szkła i płytek ceramicznych 6 mm Yato YT-3726

wiertło do szkła i płytek ceramicznych 6 mm to osprzęt przeznaczony do wykonywania otworów w szkle oraz w miękkich wyrobach ceramicznych. Model Yato YT-3726 ma geometrię i ostrze dobrane pod materiały kruche, gdzie liczy się kontrola pracy i ograniczenie ryzyka wyszczerbień na krawędzi otworu.

Płytka robocza z węglika wolframu YG6X (widia) zapewnia wysoką odporność na ścieranie podczas wiercenia w ceramice, gresie i szkle. Twardość 90 HRA oznacza twardy, odporny na zużycie materiał ostrza, co w praktyce przekłada się na stabilniejsze utrzymanie ostrości przy pracy w materiałach mineralnych. Korpus wykonano ze stali węglowej #45 – to typowy materiał na osprzęt, zapewniający sztywność wiertła i przewidywalne prowadzenie w otworze.

Walcowy uchwyt mocujący ułatwia pewne osadzenie w standardowym uchwycie wiertarskim, co ma znaczenie przy precyzyjnym rozpoczęciu wiercenia w gładkich powierzchniach. Średnica 6 mm jest praktyczna m.in. pod typowe kołki i mocowania w łazience oraz kuchni.

W praktyce to wiertło jest szczególnie przydatne, gdy: musisz wykonać otwór w płytce bez pęknięć i odprysków przy szkliwie, wiercisz w szkle i zależy Ci na kontrolowanym prowadzeniu bez „uciekania” po powierzchni, wykonujesz otwory montażowe w gresie/ceramice pod akcesoria (uchwyty, półki, osprzęt sanitarny) i potrzebujesz powtarzalnych rezultatów.

To narzędzie będzie najlepszym wyborem dla osób, które wykonują otwory w szkle oraz płytkach ceramicznych i oczekują trwałego ostrza z węglika wolframu oraz pewnego mocowania w uchwycie walcowym.

Parametry techniczne

  • Średnica: 6 mm
  • Długość: 70 mm
  • Rodzaj uchwytu narzędziowego: walcowy
  • Materiał: stal węglowa #45
  • Materiał ostrza: YG6X (węglik wolframu)
  • Twardość widii: 90 HRA
  • Zastosowanie: gres, szkło, ceramika