Zapraszamy do sklepu
http://www.narzedziak.pl

Narzedziak.pl Sławomir Gagatek
ul. Inowrocławska 19 lok.2U
53-653 Wrocław
tel. +48 71 724 25 00

e-mail: [email protected]

Yato Wiertło do metalu HSS 7,0 mm 10 szt. YT-4447

KATEGORIE > OSPRZĘT DO ELEKTRONARZĘDZI > Wiertła i otwornice > Wiertła do metalu > Wiertła do metalu - chwyt cylindryczny
main main
Producent: Yato
Kod producenta: 5906083944475
main
Cena brutto: 40,76 zł
Cena netto: 33,14 zł

Yato YT-4447 to zestaw 10 wierteł HSS 7,0 mm do zastosowań ślusarskich i instalacyjnych.


Wiertło do metalu HSS 7,0 mm (10 szt.) Yato YT-4447

Wiertło do metalu HSS 7,0 mm to zestaw 10 wierteł przeznaczonych do wykonywania otworów w materiałach metalowych oraz w tworzywach sztucznych. Model Yato YT-4447 wykonano ze stali szybkotnącej HSS 6542, co w praktyce oznacza narzędzie do typowych prac warsztatowych i montażowych, gdzie liczy się powtarzalność średnicy i stabilna praca na standardowych wiertarkach.

Geometria ostrza z kątem wierzchołkowym 130° oraz szlif typu split point (samocentrujący) ułatwia rozpoczęcie wiercenia bez „uciekania” po powierzchni, szczególnie na gładkiej stali lub przy wierceniu z krawędzi. Walcowy uchwyt pozwala na szybkie mocowanie w standardowych uchwytach wiertarskich, bez konieczności stosowania oprawek lub adapterów.

Wykończenie oksydowane i polerowane ogranicza tarcie i sprzyja sprawnemu odprowadzaniu wióra w typowych zastosowaniach. Zestaw sprawdzi się m.in. w trzech częstych sytuacjach warsztatowych: gdy trzeba wykonać serię otworów pod śruby i nity w elementach stalowych, gdy wiercisz w żeliwie (np. uchwyty, korpusy, elementy naprawcze) oraz gdy potrzebujesz czystego, stabilnego wiercenia w metalach nieżelaznych i tworzywach bez szarpania narzędzia na wejściu.

To narzędzie będzie najlepszym wyborem dla osób, które potrzebują powtarzalnych wierteł 7,0 mm do codziennych prac w metalu i chcą korzystać z geometrii ułatwiającej start wiercenia.

Parametry techniczne

  • Średnica: 7 mm
  • Długość całkowita: 109 mm
  • Długość części roboczej: 69 mm
  • Rodzaj uchwytu narzędziowego: walcowy
  • Materiał: HSS 6542
  • Wykończenie powierzchni: oksydowana, polerowana
  • Norma: DIN 338
  • Kąt wierzchołkowy wiertła: 130°
  • Split point: tak
  • Obroty: 1100 min??
  • Liczba sztuk w zestawie: 10
  • Zastosowanie: stal, żeliwo, metale nieżelazne, tworzywo sztuczne