|
Zapraszamy do sklepu |
Narzedziak.pl Sławomir Gagatek e-mail: [email protected] |
Yato YT-47820 to ściernica tarczowa z włókniny 125 mm przeznaczona do czyszczenia, matowienia i przygotowania powierzchni.
Ściernica tarczowa z włókniny 125 mm to osprzęt przeznaczony do usuwania rdzy i powłok malarskich z płaskich powierzchni oraz do czyszczenia narzędzi. Model Yato YT-47820 sprawdzi się zarówno w warsztacie, jak i przy pracach remontowych, gdy potrzebujesz szybko przygotować powierzchnię pod dalszą obróbkę (np. malowanie lub zabezpieczenie antykorozyjne).
Część robocza wykonana jest z włókniny ściernej z ziarnem z węglika krzemu, co w praktyce oznacza agresywne, a jednocześnie kontrolowane czyszczenie bez typowego „rycia” jak przy twardych tarczach szlifierskich. Średnica 125 mm to popularny rozmiar do pracy na standardowych szlifierkach kątowych, a gwint M14 zapewnia typowe mocowanie spotykane w tego typu osprzęcie.
W codziennej pracy ta tarcza jest szczególnie przydatna, gdy: trzeba usunąć nalot korozji z płaskiej blachy przed spawaniem lub lakierowaniem, konieczne jest zdjęcie starej farby z elementu metalowego bez nadmiernego przegrzewania materiału, albo chcesz szybko oczyścić narzędzia i osprzęt z zabrudzeń oraz resztek powłok. Maksymalne dopuszczalne obroty 12500 min?? pomagają dobrać bezpieczne ustawienia pracy do możliwości szlifierki.
To narzędzie będzie najlepszym wyborem dla osób, które potrzebują tarczy do szybkiego czyszczenia i usuwania powłok na płaskich powierzchniach w oparciu o standardowe mocowanie M14.
