|
Zapraszamy do sklepu |
Narzedziak.pl Sławomir Gagatek e-mail: [email protected] |
Końcówki wkrętakowe Stanley 1-68-724. Zestaw bitów do wkrętarki torx, krzyżowe Pz i Ph - końcówki wkrętakowe Sklep z narzędziami Wrocław.
Końcówki wkrętakowe torx, krzyżowe PZ i PH 10 szt. to zestaw bitów do wkręcania i wykręcania popularnych typów śrub w pracach montażowych, serwisowych i warsztatowych. Komplet Stanley 1-68-724 obejmuje zarówno bity Torx, jak i krzyżowe PH oraz PZ, dzięki czemu sprawdza się jako podstawowy zestaw do wkrętarek, wkrętaków z gniazdem 1/4? oraz uchwytów bitowych.
Bity wykonano ze stali chromowo-wanadowej (Cr-V) oraz poddano obróbce cieplnej (hartowanie i odpuszczanie). W praktyce oznacza to połączenie odporności na zużycie z zachowaniem sprężystości materiału, co jest istotne przy powtarzalnym wkręcaniu i pracy pod obciążeniem. Końcówki są zgodne z normą ISO, co ułatwia dopasowanie do standardowych gniazd i łbów śrub w osprzęcie montażowym.
Struktura końcówki została zaprojektowana tak, aby ułatwiać chwyt śruby i stabilniejsze osadzenie w gnieździe. To realnie pomaga w trzech typowych sytuacjach warsztatowych: gdy śruba jest lekko zapieczona i bit ma tendencję do „wyskakiwania”, gdy pracujesz jedną ręką w trudno dostępnym miejscu i potrzebujesz pewnego prowadzenia, oraz gdy zależy Ci na ograniczeniu ryzyka wyrobienia gniazda w łbie śruby podczas wkręcania.
To narzędzie będzie najlepszym wyborem dla osób, które chcą mieć pod ręką uniwersalny zestaw bitów Torx/PH/PZ do codziennych prac montażowych i serwisowych.
