|
Zapraszamy do sklepu |
Narzedziak.pl Sławomir Gagatek e-mail: [email protected] |
Znaczniki literowe numeratory 5 mm Condor CON-NU-5-LI. Numeratory Przeznaczone do trwałego znakowania różnych elementów i części literami
Znaczniki literowe 5 mm to zestaw ręcznych punc do trwałego znakowania elementów i części literami. Komplet Drel sprawdza się w warsztacie ślusarskim, utrzymaniu ruchu i przy pracach montażowych, gdy trzeba jednoznacznie opisać detal bez użycia etykiet, markerów czy grawerowania.
Znaczniki wykonano ze specjalnej stali węglowej o podwyższonej wytrzymałości, co jest istotne przy pracy udarowej (wybijanie młotkiem) i przy wielokrotnym użytkowaniu. Czerniona powierzchnia ogranicza refleksy i pomaga utrzymać czytelność narzędzia w warunkach warsztatowych. Wysokość znaków 5 mm to rozmiar dobrze widoczny na typowych detalach i elementach konstrukcyjnych.
W praktyce zestaw jest szczególnie przydatny, gdy: trzeba oznaczyć elementy o tej samej geometrii przed montażem (żeby nie pomylić stron/położeń), gdy konieczne jest trwałe podpisanie części w magazynie lub serwisie (identyfikacja bez odklejających się etykiet), oraz gdy wykonujesz serie prostych oznaczeń na metalowych detalach podczas prac ślusarskich.
To narzędzie będzie najlepszym wyborem dla osób, które potrzebują prostego i trwałego sposobu znakowania części literami w warunkach warsztatowych.
