Co podarować mechanikowi?

22-10-2021

W ciągu roku są dni, kiedy w sposób szczególny chcemy pokazać bliskim jak bardzo są dla nas ważni. Szukasz odpowiedniego prezentu? Takiego, który będzie pokazywał, jak dobrze znasz daną osobę i jednocześnie będzie funkcjonalny? Chcesz podarować partnerowi coś przydatnego, a jednocześnie niebanalnego, jednak zaczęło ci brakować pomysłów? Skarpetki i kosmetyki odpadają, bo to pójście na łatwiznę. Zegarków ma już kilka, a alkohol nie zalicza się u ciebie do odpowiednich prezentów? Nic się nie martw. Jeśli twój mężczyzna jest mechanikiem, to mam dla ciebie kilka propozycji. Niebanalnych i funkcjonalnych.

 

Możesz również skorzystać z karty podarunkowej o kwocie: 50zł, 100zł, 200zł

 

Dobrej jakości narzędzia

 

Jeżeli szukasz prezentu użytkowego, to idealną propozycją dla kogoś, kto jest mechanikiem będzie zestaw kluczy nasadowych. Możesz tutaj wybierać w różnych propozycjach, jednak ja osobiście polecam Yato klucze nasadowe 1/2” i 1/4”. Dlaczego akurat ten zestaw? Mamy tutaj 82 sztuki różnych elementów, zaczynając od kluczy nasadowych w różnych rozmiarach, przez pokrętła grzechotki, przesuwne i wkrętakowe. Dodatkowo są też: przedłużki, nasadki do świec, adaptery do bitów i bity. Wszystko w eleganckiej walizce, w której każda rzecz ma swoje miejsce.

 

klucz nasadowe

 

Za mało elementów?

 

Spodobała ci się poprzednia walizka z kluczami nasadowymi, ale nie jesteś pewna czy to wystarczy? Dla porównania pokażę ci inny zestaw, Yato Klucze nasadowe 1/2" i 1/4" 94el., abyś mogła ocenić, która będzie lepsza. Tym razem mamy walizkę, która ma 94 elementy. Wśród nich znajdziesz: klucze nasadowe 1/2” i 1/4”, pokrętła, przedłużki, nasadki, przegub, adaptery i różnego rodzaju końcówki. Wszystko wykonane z mocnego materiału, zapakowane w wygodną walizkę.

 

klucze nasadowe

 

Poszukujesz czegoś bardziej konkretnego?

 

Poprzednie pomysły są fajne, ale już takie coś ma? A może bardziej zajmuje się kwestiami blacharskimi i chciałabyś iść w tą stronę ze swoim prezentem? Mam dla ciebie coś idealnego. Proponuję ci walizkę firmy Jonnesway, a w niej przecinak blacharski z wymiennymi końcówkami. Decydując się na tą propozycję, otrzymujesz 11 sztuk wymiennych końcówek, wraz z przecinakiem, który spełnia funkcje tradycyjnego młotka blacharskiego. Wszystko wykonane z wysokiej jakości stali, dzięki czemu nic się nie będzie odkształcało, a fakt że końcówki wymienia się niezwykle łatwo, sprawi że każda praca będzie szła szybko i bez najmniejszych problemów.

 

zestaw młotków blacharskich

 

Pomocnik przy dokręcaniu śrub

 

Sama z pewnością zdajesz sobie sprawę, że są takie śruby, które powinny być dokręcone dobrze, ale jednocześnie nie za mocno, aby nie zniszczyły elementu, do którego są przykręcane. Tym bardziej wie o tym twój partner. Jeśli chcesz mu ułatwić pracę, to powinnaś podarować mu klucz dynamometryczny 1/2” 40 – 200 Nm, taki jak np. ten. Klucz ma rozmiar 1/2” i zakres 40 – 210 Nm. Jego długość to 465 mm, a waga 1600 g. Dołączone jest do niego Świadectwo Kalibracji zgodne z PN-ISO 6789, na certyfikowanym przyrządzie mierniczym.

 

klucz dynamometryczny

 

Dobra widoczność jest ważna

 

Nie ma znaczenia, czy twój partner jest zawodowym mechanikiem, czy może jest to jego hobby i godzinami mógłby siedzieć w garażu. Zawsze powinien mieć odpowiednio oświetlone miejsce pracy. Dlatego proponuję ci zakup lampy warsztatowej LED firmy Quatros. Dlaczego właśnie ona? Posiada dwa tryby pracy, zasilana jest za pomocą akumulatora, a dodatkowo można ją ładować na dwa sposoby: przez podłączenie do gniazdka sieciowego i zapalniczki w samochodzie. Działa bez przerwy przez ok. 6 godzin, a mocowana może być na haczyk albo magnes. Taka lampa to podstawa wyposażenia każdego warsztatu, a niejednokrotnie przyda się także i poza nim.

 

lampa warsztatowa

 

Może jednak klucze?

 

Patrzysz na te wszystkie propozycje i nadal wahasz się co kupić? Wszystko wydaje się przydatne, ale nie wiesz dokładnie, co twój ukochany już ma, a czego jeszcze nie? Prawda jest taka, że kluczy nigdy nie jest za dużo, zwłaszcza że z biegiem czasu mogą się zużywać. Dlatego zaproponuję ci jeszcze inny ich zestaw. Tym razem firma Quatros oferuje nam klucze wpustowe torx. Wykonane z mocnej stali, z wymiennymi końcówkami. Wszystko w eleganckiej, metalowej walizce, która pomoże utrzymać porządek.

 

zestaw kluczy wpustowych

 

Pamiętaj o smarach i olejach

 

W warsztacie jest dużo różnych chemikaliów, dlatego warto wybierać produkty, które będą na nie odporne. Offerowany przez markę Quatro zestaw wkrętaków do pobijania spełnia te warunki. Zestaw zawiera 12 sztuk śrubokrętów różnej wielkości, odpornych na smar, olej itp. Wykonane ze stali gwarantują wysoką jakość i wytrzymałość. Zróżnicowane końcówki pomogą przy odkręceniu każdej śruby, co ułatwi pracę i sprawi, że będzie się ona odbywała w komfortowych warunkach.

 

wkrętaki do pobijania

 

Jeszcze inna propozycją

 

Mam dla ciebie jeszcze jedną propozycję na wkrętaki. Tym razem to firma Jonnesway oferuje nam zestaw 8 sztuk wkrętaków, z antypoślizgową rękojeścią. Mamy tutaj 4 wkrętaki płaskie i 4 krzyżowe, z rękojeścią odporną na smary i oleje. Same wkrętaki wykonane ze stali spełniają normę DIN 5263. Co sprawia, że są warte kupienia? Silnie magnetyczne końcówki grota, dzięki którym śrubka będzie się do nich przyczepiała, co przełoży się na wygodę pracy i szybsze jej dokręcenie.

 

wkrętaki

 

Jeśli twój partner jest mechanikiem, albo interesuje się takimi naprawami, to koniecznie skorzystaj z tych podpowiedzi. On będzie zachwycony, bo zyska coś co faktycznie mu się przyda, a ty będziesz zadowolona, widząc że prezent sprawił mu autentyczną radość.

 

 

Informacje ze świata narzędzi.

Nowości, poradniki, testy narzędzi, porady dotyczące wyboru odpowiedniego narzędzia, promocje i okazje!

Jeżeli chcesz otrzymywać takie informację wpisz adres mailowy, na który będziemy wysyłali informację o nowych wpisach.

Nie wahaj się. Bądź na bieżąco!

Zapisując się do Newslettera otrzymujesz od Nas kod rabatowy o wartości

10 zł

 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności