Dotacje na zakupy narzędzi

Jeżeli otrzymałeś dofinansowanie z Urzędu Pracy lub ze środków Unii Europejskiej zapraszamy do Narzedziaka w celu realizacji zamówienia. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz kompleksową realizację zamówienia, a także korzystne ceny. Na przestrzeni kilkunastu lat działalności z Naszej oferty skorzystało już wiele firm, więc posiadamy duże doświadczenie, którym z chęcią się podzielimy.

 

Aby skorzystać z Naszej pomocy i oferty należy w pierwszej kolejności wybrać listę narzędzi, które zostaną podane we wniosku. Można to wykonać samodzielnie lub z Naszą pomocą. Najłatwiej jest tego dokonać wybierając narzędzia z oferty Naszego sklepu i złożyć zamówienie. Informacje o tym, że jest to lista narzędzi do wniosku o dofinansowanie można podać w notatce zamówienia lub skontaktować się z Nami. Do oferty zostanie przypisany konkretny opiekun i będzie się już bezpośrednio z Państwem kontaktował w sprawie dotacji. Jeżeli wybranych narzędzi nie ma bezpośrednio w sklepie internetowym, prosimy o podesłanie listy, którą „zaopiekuje się” odpowiednia osoba.

 

W momencie kiedy decyzja o przyznaniu środków będzie pozytywna prosimy o kontakt ze sklepem. Na podstawie wcześniej stworzonej oferty dopracowujemy szczegóły realizacji zamówienia, ustalamy formę płatności oraz czas i formę realizacji zamówienia. Na każdym etapie jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

Kontakt:

tel. 71 724 25 00

e-mail: [email protected]