Sposoby płatności

W sklepie narzedziak.pl staramy się aby formy płatnosci za zamówienie były dostosowane zarówno pod kontem funkcjonalności i łatwości dokonania zapłaty, ale również zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo transakcji.

Podczas dokonywania zakupu oferujemy kilka możliwości dokonania zapłaty za zamówienie. Wyboru można dokonać podczas składania zamówienia poprzez koszyk zakupowy. Poniżej opisane zostaną one dokładniej.

Płatność przelewem

Tradycyjny przelew na nasze konto - Mbank 61 1140 2004 0000 3102 3726 5484. Płatności można dokonać zarówno przelewem elektronicznym jak i w placówce bankowej. Zaksięgowanie zapłaconej kwoty odbywa się w większości przypadków w kolejnym dniu roboczym. Przelewu można również dokonać na podstawie faktury proforma, należy w takim przypadku poinformować Nas o tym np. wpisując w okienku na notatki do zamówienia „Proszę o proformę”. Wtedy wyślemy plik z dokumentem w formie elektronicznej. W tytule przelewu należy wpisać numer zamówienia lub numer proformy, jeżeli takowa została przez Nas wysłana.

Płatność Ecard

Szybka płatność elektroniczna. Pozwala na rozliczenie transakcji płatnej przelewem elektronicznym lub kartą płatniczą. Płatności można dokonać jedynie w trakcie składania zamówienia. Płatności nie można odroczyć. Transakcje w większości przypadków rozliczane są w przeciągu kilku minut.

Płatność Blue Media

Szybka płatność elektroniczna. Pozwala na rozliczenie transakcji płatnej przelewem elektronicznym, kartą płatniczą, Blikiem. Płatności można dokonać w trakcie składania zamówienia. Płatności nie można odroczyć. Transakcje w większości przypadków rozliczane są w przeciągu kilku minut.

Płatność przy odbiorze (pobranie)

Tego rodzaju płatności można dokonać u kuriera dostarczającego przesyłkę. Podczas odbioru przesyłki należy posiadać przygotowaną gotówkę do zapłaty. Towar można odebrać od kuriera dopiero w momencie uiszczenia zapłaty. Prosta forma płatności, jednak wadą jest wyższy koszt opłaty za wysyłkę (dodatkowa opłata).

Płatność za zamówienia inne niż złożone w sklepie internetowym

I to tyle, jeżeli chodzi o standardowe formy płatności. W przypadku zamówienia dokonanego innym kanałem niż zamówienie przez sklep internetowy (zamówienia telefoniczne, mailowe), aktywne formy płatności to tradycyjny przelew lub płatność za pobraniem. Istnieje również możliwość rozliczenia transakcji w formie odroczonego terminu płatności, ale jest to forma ustalana indywidualnie z nabywcą i stosujemy go w momencie kiedy posiadamy podpisana umowę współpracy.

Na koniec zostały jeszcze formy płatności podczas osobistego odbioru towaru. Za zamówienie do odbioru osobistego można dokonać płatności podczas składania zamówienie w sklepie internetowym jak opisane wyżej. Jednak zamiast pobrania można za towar zapłacić na miejscu w sklepie gotówką lub kartą płatniczą.