Elektronarzędzia akumulatorowe Dedra SAS+ALL System - Jeden akumulator wiele możliwości

13-10-2020

W ostatnim na rynku narzędzi akumulatorowych zachodzą spektakularne zmiany. O 180 stopni odwrócił się trend sprzedaży narzędzi zasilanych akumulatorem. Kilka lat temu sercem narzędzia był silnik w obudowie funkcyjnej i do niego dodatkowo były dodawane akumulatory. Teraz jest całkiem na odwrót. Sercem narzędzia jest akumulator i do niego dobierane są dodatki w postaci funkcyjnego narzędzia.

Obecnie nie potrzeba już zakupywać każdego narzędzia oddzielnie z akumulatorem, tak naprawdę to wystarczy jeden, dwa akumulatory, ładowarka i cała gama narzędzi „body”. Torba narzędziowa, czy skrzynka nie musi już ważyć kilkanaście kilogramów (jeżeli ktoś używał kilku narzędzi).

Na zapotrzebowanie rynku w pierwszej kolejności zareagowały topowi producenci elektronarzędzi np. Metabo i jako pierwsi wprowadzili na rynek takie rozwiązanie. Teraz przyszła pora na producentów mających swoją ofertę skierowana do majsterkowiczów, czy rzemieślników.

Jedną z firm, która w ostatnim czasie wprowadziła do sprzedaży narzędzia akumulatorowe zasilane jednym akumulatorem jest marka Dedra. Linia elektronarzędzia Dedra SAS+ALL System to rozwiązanie dedykowane zarówno dla wysokiej klasy fachowców jak i majsterkowiczów. Dzięki jednej systemowej baterii do dyspozycji użytkownik będzie miał całą gamę elektronarzędzi, których ilość w asortymencie marki Dedra będzie cały czas powiększana.

Dedra System SAS ALL

Narzędzia akumulatorowe Dedra SAS+ALL charakteryzują się wysoką jakością wykonania, nowoczesnym wyglądem, ergonomią oraz zaawansowaną technologią, a wszystko to w połączeniu z bardzo rozsądną ceną.

Wybór produktów z serii Dedra SAS+ALL System należy rozpocząć od zakupu ładowarki. Szybka ładowarka Dedra DED7038 obsługuje akumulatory litowo-jonowe 18V zarówno 2,0Ah jak i 4,0 Ah.

ładowarka akumulatorow Dedra DED7038

 

Następnie należy wybrać akumulator. Do wyboru są dwa akumulatory Li-Ion o napięciu 18V i pojemności 2,0 Ah (DED7032) lub 4,0 Ah (DED7034). Akumulator DED7032 jest o wiele lżejszy od wyższego modelu jednak pojemność 2,0 Ah traczej nie jest dedykowana do ciągłej pracy. W tej sytuacji lepiej sprawdzi się bateria o większej pojemności.

Akumulator Dedra DED7032

Gdy podstawę mamy już dobraną, należy wybrać odpowiednie elektronarzędzie. Na dzień dzisiejszy do wybory jest:

 

Wiertarko wkrętarka 18V Dedra DED7040

Klasyczne elektronarzędzie akumulatorowe o momencie obrotowym 35Nm i 19 stopniowym wyborze zakresu obrotów. Zastosowana funkcja udaru pozwala na sporadyczne wiercenie w materiałach mineralnych. Obudowa z wytrzymałego tworzywa wzmocnionego włóknem szklanym.

Wiertarko wkretarka Dedra DED7040

 

Zakrętarka udarowa 18V Dedra DED7045

Zakrętarka udarowa pozwoli na dokręcanie i odkręcanie śrub i nakrętek. Moment obrotowy na maksymalnym poziomie 110Nm pozwali użytkownikowi naprawdę na dużo. Mocowanie narzędzi w uchwycie sześciokątnym 1/4” i oświetlenie Led w standardzie.

Zakrętarka akumulatorowa udarowa Dedra DED7045

Młotowiertarka akumulatorowa 18V Dedra DED7048

Kompaktowe, nowoczesne urządzenie posiada silnik o wysokich parametrach. Moc udaru 1,8J i wysoka częstotliwość 0-5500 ud./min, a do tego akumulator 4,0 Ah, co pozwala na porównanie z wieloma młotkami z zasilaniem sieciowym. Standardowo trzy tryby pracy: wiercenie bez udaru, z udarem i funkcja kucia. Specjalnie zaprojektowany uchwyt tłumiący drgania.

Mlotowiertarka akumulatorowa Dedra DED7048

Akumulatorowa szlifierka kątowa 18V Dedra DED7050

Jak pozostała narzędzia serii Dedra SAS+ALL wyposażona w wytrzymała obudowę wzmocnioną włóknem szklanym. Ponadto wyposażona w system szybkiego zdejmowania osłony tarczy. Optymalna średnica tarczy to 125mm. Najlepiej gdy będzie zasilana akumulatorem o pojemności 4,0 Ah

Akumulatorowa szlifierka kątowa Dedra DED7050

Wyrzynarka akumulatorowa Dedra DED7060

Wyrzynarka akumulatorowa wyposażona w wysokiej jakości aluminiową stopę roboczą z możliwością ustawienia w pozycji prostopadłej lub pod kątem 45 stopni. Obudowa wykonana z takiego samego materiału jak pozostałe narzędzia Dedra SAS+ALL ponadto przó urządzenia wykonany z aluminium. Standardowe mocowanie brzeszczotu z możliwością regulacji, a także wysoki skok brzeszczotu – 25mm.

Wyrzynarka akumulatorowa Dedra DED7060

Zszywacz akumulatorowy Dedra DED7055

Akumulatorowy zszywacz Dedra DED7055 można używać jak nazwa wskazuje do zszywania za pomocą zszywek, a także gwoździ. Podczas użycia akumulatora SAS+ALL 2,0 Ah można wbić ok 1700 zszywek 25mm, przy akumulatorze 4,0 Ah liczba ta się podwaja. W standardzie wytrzymała obudowa i oświetlenie LED.

Zszywacz akumulatorowy Dedra DED7055

 

Oprócz wysokiej jakości narzędzi, nowoczesnego designu oraz wysokich parametrów technicznych urządzenia Dedra SAS+ALL wyróżniają się również długością okresu gwarancji jeżeli chodzi o narzędzia podobnej klasy cenowej. O ile dla użytkowników indywidualnych okres jest nie zmieniony i trwa 24 m-ce, firma Dedra zdecydowała się, że okres ten będzie również obowiązywał również w przypadku firm – w większości przypadków jest to okres 12 miesięcy.

Do oferty sklepu narzedziak.pl wprowadziliśmy również narzędzia akumulatorowe marki Tryton. Seria narzędzi Tryton System 20V składa się również z linii narzędzi funkcyjnych oraz gamy ładowarek i akumulatorów. Oczywiście wszystkie narzędzia „body” zasilane są jednym akumulatorem tak jak w narzędziach Dedra.

 

 

 

Informację ze świata narzędzi.

Nowości, poradniki, testy narzędzi, porady dotyczące wyboru odpowiedniego narzędzia, promocje i okazje!

Jeżeli chcesz otrzymywać takie informację wpisz adres mailowy, na który będziemy wysyłali informację o nowych wpisach.

Nie wahaj się. Bądź na bieżąco!

Zapisując się do Newslettera otrzymujesz od Nas kod rabatowy o wartości

10 zł

 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności