Kolejne elektronarzędzia zasilają szeregi grupy produktów Dedra SAS+ALL 18V

13-10-2020

Linia elektronarzędzi Dedra SAS+ALL 18V to rozwiązanie dedykowane zarówno dla wysokiej klasy fachowców jak i majsterkowiczów. Dzięki jednej systemowej baterii do dyspozycji użytkownik będzie miał całą gamę elektronarzędzi, których ilość w asortymencie marki Dedra będzie cały czas powiększana. Narzędzia akumulatorowe Dedra SAS+ALL charakteryzują się wysoką jakością wykonania, nowoczesnym wyglądem, ergonomią oraz zaawansowaną technologią, a wszystko to w połączeniu z bardzo rozsądną ceną.

 

Szybka ładowarka do akumulatorów DED7039

Szybka ładowarka do akumulatorów obsługuje akumulatory litowo-jonowe 18V zarówno 2,0Ah jak i 4,0Ah. Ładowarka posiada system chłodzenia, dzięki czemu nie przegrzewa się. Dodatkowo ma wbudowany diodowy system informujący o stanie naładowania akumulatora. Czas ładowania Akumulatorów 2,0Ah to około 30 minut natomiast 4,0Ah to 60 minut.

Szybka ładowarka akumulatorow Dedra DED7039

Wiertarko wkrętarka akumulatorowa DED7142

Wiertarko wkrętarka posiada dwubiegunowy silnik osiągający prędkość obrotową 500 obr./min na I biegu i 1800 obr./min na II biegu. Dodatkowo posiada 19 stopniową regulację momentu obrotowego, dochodzącą do siły 50Nm.

 

Wiertarko wkretarka Dedra DED7142

 

Piła szablasta akumulatorowa DED7061

Piła szablasta jest przeznaczona do pracy z każdym materiałem jak np. blacha, plastik, drewno czy gazobeton. Wysoka ilość obrotów na minutę siegająca liczbie 2800 oraz skok brzeszczotu 25,4mm to wartości powyżej średniej.

 

Piła szablasta akumulatorowa Dedra DED7061

 

Multinarzędzie wielofunkcyjne akumulatorowe DED7059

Multinarzędzie wielofunkcyjne przeznaczone jest do precyzyjnej pracy, doskonale radzi sobie wszędzie tam gdzie tradycyjne narzędzia są zbyt duże lub za mocne. Częstotliwość z jaką może pracować ten produkt dochodzi do 21000 drgań na minutę! Beznarzędziowy system wymiany akcesoriów oraz wychylenie brzeszczota 3,2 stopnia.

 

Multinarzędzie wielofunkcyjne akumulatorowe Dedra DED7059

 

Klucz udarowy akumulatorowy DED7146

Klucz posiada wysoką prędkość obrotową 0-2300 obr./min, liczbę uderzeń 3400/min oraz moment obrotowy 280Nm. Ergonomiczna praca dzięki gumowej rączce oraz przycisku dzięki, któremu możemy regulować ilość obrotów.

 

Klucz udarowy akumulatorowy Dedra DED7146

 

Szlifierka delta akumulatorowa DED7063

Szlifierka akumulatorowa delta posiada wbudowaną przystawkę do odciągania pyłu, która zapewnia wysoki komfort pracy. Wysoka ilość obrotów na minutę dochodząca do 12000 pozwala szybko i dokładnie wyszlifować wybrany materiał.

 

Szlifierka delta akumulatorowa DED7063

 

Oprócz wysokiej jakości narzędzi, nowoczesnego designu oraz wysokich parametrów technicznych urządzenia Dedra SAS+ALL wyróżniają się również długością okresu gwarancji jeżeli chodzi o narzędzia podobnej klasy cenowej. O ile dla użytkowników indywidualnych okres jest nie zmieniony i trwa 24 m-ce, firma Dedra zdecydowała się, że okres ten będzie również obowiązywał również w przypadku firm – w większości przypadków jest to okres 12 miesięcy.

 

 

 

Informację ze świata narzędzi.

Nowości, poradniki, testy narzędzi, porady dotyczące wyboru odpowiedniego narzędzia, promocje i okazje!

Jeżeli chcesz otrzymywać takie informację wpisz adres mailowy, na który będziemy wysyłali informację o nowych wpisach.

Nie wahaj się. Bądź na bieżąco!

Zapisując się do Newslettera otrzymujesz od Nas kod rabatowy o wartości

10 zł

 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności