Nowy producent - Jewel Blade

20-09-2023

Już w najbliższym czasie w Naszej ofercie pojawią się przemysłowe ostrza do noży tapicerskich brytyjskiej firmy Jewel Blade. Aby umilić czas przed prezentacja produktów, pokrótce przedstawię producenta tych znakomitych ostrzy.

Czym jest Jewel Blade?

Firma Jewel Blade jest jednym z największych producentów wysokiej jakości ostrzy do celów przemysłowych i komercyjnych. Jewel Blade swoją działalność prowadzi w brytyjskim Sheffield, gdzie od ponad 85 lat mieści się ich siedziba - samo centrum brytyjskiego przemysły stalowego. Wszystkie ostrza Jewel Blade oznaczane są legendarnym znakiem jakości "Made in Sheffield", dzięki czemu użytkownik ma pewność jakości i wytrzymałości.

Czym zajmuje się Jewel Blade?

Oprócz standardowej oferty na klasyczne ostrza - trapezowe, hakowe, łamane - produkują również ostrza specjalistyczne (również produkowane na indywidualne zamówienie). Dostępne sa alternatywne typy stali, powłok oraz wiele opcji pakowania. Wszystkie produkty Jewel Blade poddawane są rygorystycznym testom, które zapewniają najwyższą jakość niezbędną w szybkim i efektywnym użytkowaniu.

Zapraszam do odwiedzenia Narzedziaka za kilka dni. W ofercie juz na pewno pojawi się część oferty.

Autor: Sławomir Gagatek – właściciel sklepu z narzędziami Narzedziak.pl Absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Z rynkiem narzędziowym związany 2005 roku. Doświadczenie i wiedza poparta wieloma certyfikatami i szkoleniami. Prywatnie majsterkowicz hobbysta.

 

 

Zapisz się do Naszego Newslettera

Czy artykuł, który właśnie przeczytałeś, wzbudził Twoje zainteresowanie? Czy pragniesz być na bieżąco z nowymi wpisami na naszym blogu? Zapisz się do naszego newslettera i bądź informowany o ekskluzywnych promocjach oraz najnowszych informacjach ze świata narzędzi!

Nie wahaj się. Bądź na bieżąco!

 

 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności
 
 

Sprawdź naszą ofertę z profesjonalnymi ostrzami Jewelblade!

Niskie ceny i szeroki wybór. Sprawdź!

Polecane artykuły

Profesjonalne ostrza przemysłowe do nożyków Jewel Blade

Profesjonalne ostrza przemysłowe do nożyków Jewel Blade

20-09-2023
Wysokiej jakości ostrza przemysłowe do noży tapicerskich już są w Naszej ofercie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Jewel Blade.
Więcej...
Noże tapicerskie Staco

Noże tapicerskie Staco

20-09-2023
Myślałem, że o nożach tapicerskich wiem dużo. Przez moje ręce przewinęło się setki modeli nożyków, zarówno tych najwyższej jakości, wręcz legendarnych jak i noży typowych do użytku przez zwykłego "Kowalskiego". Tych lekkich i tych dedykowanych do najcięższych prac. Potrafię...
Więcej...
Domowa skrzynka narzędziowa - co powinno się w niej znaleźć?

Domowa skrzynka narzędziowa - co powinno się w niej znaleźć?

21-08-2023
Chyba mało kto nie posiada w swoim domu czy garażu różnego typu narzędzi. Część osób może dopiero kompletuje odpowiednie dla siebie wyposażenie, część może szuka nowych rozwiązań. Czasem można zadać sobie pytanie, co powinna zawierać optymalnie wyposażona, domowa skrzynka...
Więcej...