Pilniki obrotowe, frezy do metalu. Nowość od Jufisto.

21-09-2023

Pilniki obrotowe Jufisto , bo o nich mowa, charakteryzują się wysoką jakością materiałów z jakich zostały wykonane - część robocza wykonana jest z węglika wolframu YG8, natomiast trzpień ze sprężynowej stali manganowej 65Mn. Przy zachowaniu tak wysokiej jakości pilniki obrotowe mają bardzo przystępną cenę.

W ofercie sklepu z narzędziami Narzedziak.pl mamy dosyć bogatą ofertę jeżeli chodzi o pilniki obrotowe do metalu. Jednak jeden z Naszych ulubionych dystrybutorów wprowadził do sprzedaży linię frezów - łamaczy wiórów.

W chwili obecnej oferta obejmuje 23 rodzaje pilników o różnych kształtach głowicy roboczej w kilku rozmiarach na trzpieniu o średnicy 6 mm.

Autor: Sławomir Gagatek – właściciel sklepu z narzędziami Narzedziak.pl Absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Z rynkiem narzędziowym związany 2005 roku. Doświadczenie i wiedza poparta wieloma certyfikatami i szkoleniami. Prywatnie majsterkowicz hobbysta.

 

 

Zapisz się do Naszego Newslettera

Czy artykuł, który właśnie przeczytałeś, wzbudził Twoje zainteresowanie? Czy pragniesz być na bieżąco z nowymi wpisami na naszym blogu? Zapisz się do naszego newslettera i bądź informowany o ekskluzywnych promocjach oraz najnowszych informacjach ze świata narzędzi!

Nie wahaj się. Bądź na bieżąco!

 

 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności
 
 

Sprawdź naszą ofertę z frezami i pilnikami do metalu!

Niskie ceny i szeroki wybór. Sprawdź!

Polecane artykuły

Jak kupić dobry frez do drewna i nie przepłacić?

Jak kupić dobry frez do drewna i nie przepłacić?

13-10-2020
Krótki artykuł, w którym staramy się pomóc w przypadku wyboru frezów do drewna. Odpowiada w głównej mierze na pytanie, czy warto inwestować czasem kilkadziesiąt lub kilkaset złotych w frez wysokiej jakości, czy lepiej zakupić frez kilkukrotnie tańszy.
Więcej...
Pilniki do metalu - kształt cz. 1

Pilniki do metalu - kształt cz. 1

14-12-2023
Pilniki do metalu można podzielić ze względu na kształ, zastosowanie i dokładność obróbki. Krótki opis standardowych kształtów ostrza pilników oraz ich zastosowanie.
Więcej...
Domowa skrzynka narzędziowa - co powinno się w niej znaleźć?

Domowa skrzynka narzędziowa - co powinno się w niej znaleźć?

21-08-2023
Chyba mało kto nie posiada w swoim domu czy garażu różnego typu narzędzi. Część osób może dopiero kompletuje odpowiednie dla siebie wyposażenie, część może szuka nowych rozwiązań. Czasem można zadać sobie pytanie, co powinna zawierać optymalnie wyposażona, domowa skrzynka...
Więcej...