Drel Brzeszczoty do wyrzynarek HCS do sklejki, płyty wiórowej 1,2x76mm 2szt. DR-J-T04/2
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Producent: Drel
- Kod producenta: 5902143125990
- Dostępność: do 3 dni
-
-
- Symbol produktu: DR-J-T04/2
- Cena netto: 2,86 zł 3,52 zł
- szt.
-
Płatność gotówką, Płatność przelewem - przelew tradycyjny, Przelewy24, Płatność przy odbiorze (pobranie), Płatność kartą przy odbiorze, Kup teraz zapłać za 30 dni, Paynow
-
Kup teraz, zapłać za 30 dni.
Brzeszczoty do wyrzynarki HCS do sklejki i płyty wiórowej 1,2 × 76 mm Drel DR-J-T04/2
Brzeszczoty do wyrzynarki HCS do sklejki i płyty wiórowej 1,2 × 76 mm to komplet 2 sztuk przeznaczony do cięcia materiałów drewnopochodnych: sklejki oraz płyty wiórowej. Osprzęt sprawdzi się zarówno w pracach hobbystycznych, jak i w zastosowaniach profesjonalnych, gdy liczy się powtarzalność cięcia i przewidywalne prowadzenie brzeszczota w materiale.
Brzeszczoty wykonano ze stali HCS (High Carbon Steel) – to typowy wybór do drewna i tworzyw drewnopochodnych, gdzie ważna jest sprężystość i odporność na obciążenia podczas pracy wyrzynarką. Grubość 1,2 mm wpływa na sztywność w cięciu, co ułatwia utrzymanie linii przy typowych zadaniach stolarsko-montażowych.
Uchwyt typu T zwiększa kompatybilność – to popularny standard mocowania, dzięki któremu brzeszczoty pasują do większości wyrzynarek z tym systemem. Długość całkowita 76 mm oraz długość robocza 51 mm ułatwiają dobór osprzętu do elementów o typowej grubości i do prac, w których potrzebujesz kontroli nad cięciem bez nadmiernego „wystawania” brzeszczota.
Przykładowe sytuacje warsztatowe, w których te brzeszczoty są szczególnie przydatne: docinanie formatek ze sklejki pod zabudowy i półki, wycinanie otworów i kształtów w płycie wiórowej (np. pod przepusty lub osprzęt), oraz szybkie dopasowywanie elementów podczas montażu mebli i zabudów, gdy liczy się sprawne cięcie wyrzynarką w materiałach drewnopochodnych.
To narzędzie będzie najlepszym wyborem dla osób, które potrzebują kompatybilnych brzeszczotów typu T do regularnego cięcia sklejki i płyty wiórowej w warsztacie lub na montażu.
Parametry techniczne
- Przeznaczenie: sklejka, płyta wiórowa
- Materiał: stal HCS
- Typ uchwytu: T
- Długość całkowita: 76 mm
- Długość robocza: 51 mm
- Grubość brzeszczota: 1,2 mm
- Ilość w opakowaniu: 2 szt.
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.