Drel wiertło do betonu SDS+ 12 x 260mm CON-12/260
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Producent: Drel
- Kod producenta: 5902143102472
- Dostępność: do 3 dni
-
-
- Symbol produktu: CON-12/260
- Cena netto: 5,90 zł 7,26 zł
- szt.
-
Płatność gotówką, Płatność przelewem - przelew tradycyjny, Przelewy24, Płatność przy odbiorze (pobranie), Płatność kartą przy odbiorze, Kup teraz zapłać za 30 dni, Paynow
-
Kup teraz, zapłać za 30 dni.
Wiertło do betonu SDS+ 12 × 260 mm Drel CON-12/260
wiertło do betonu SDS+ 12 × 260 mm to osprzęt do młotowiertarek z uchwytem SDS Plus, przeznaczony do wykonywania otworów w twardych materiałach mineralnych. Model Drel CON-12/260 sprawdzi się zarówno w pracach instalacyjnych, jak i podczas typowych robót remontowo-budowlanych, gdzie liczy się powtarzalność średnicy i stabilne prowadzenie wiertła w otworze.
Zastosowana, specjalnie ukształtowana wkładka widiowa (płytka z węglika) została zaprojektowana pod kątem dłuższej żywotności oraz centrycznego wiercenia, co w praktyce pomaga utrzymać oś otworu i ograniczyć „bicie” na starcie. Podwójna spirala przyspiesza wynoszenie urobku na zewnątrz, dzięki czemu otwór czyści się szybciej, a czas wiercenia w betonie i murze jest krótszy przy mniejszym obciążeniu narzędzia.
Wiertło jest przeznaczone do wiercenia w murze, betonie, granicie oraz innych kamieniach. Typowe sytuacje warsztatowo-budowlane, w których takie wiertło jest realnie potrzebne: wykonywanie otworów pod kołki rozporowe w betonie i murze, wiercenie pod przepusty i mocowania w twardych kamieniach (np. granit), oraz praca w materiale pylącym, gdzie sprawne odprowadzanie urobku spiralą ogranicza „klinowanie” wiertła w otworze.
To narzędzie będzie najlepszym wyborem dla osób, które potrzebują wiertła SDS+ o średnicy 12 mm i długości 260 mm do regularnego wiercenia w betonie i innych materiałach mineralnych.
Parametry techniczne
- Typ: wiertło do betonu
- Uchwyt: SDS Plus (SDS+)
- Średnica: 12 mm
- Długość całkowita: 260 mm
- Długość robocza: 200 mm
- Geometria: podwójna spirala (szybsze odprowadzanie urobku)
- Końcówka: specjalnie ukształtowana wkładka widiowa
- Zastosowanie/materiały: mur, beton, granit, inne kamienie
- Producent: Drel
- Symbol: CON-12/260
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.