Waart Wiertło do betonu SDS Plus 8 x 110 mm JU-ASP-08011
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Producent: Jufisto / Waart
- Kod producenta: 5902143153139
- Dostępność: do 3 dni
-
-
- Symbol produktu: JU-ASP-08011
- Cena netto: 6,89 zł 8,47 zł
- szt.
-
Płatność gotówką, Płatność przelewem - przelew tradycyjny, Przelewy24, Płatność przy odbiorze (pobranie), Płatność kartą przy odbiorze, Kup teraz zapłać za 30 dni, Paynow
-
Kup teraz, zapłać za 30 dni.
Wiertło do betonu SDS Plus 8 × 110 mm Waart JU-ASP-08011
wiertło do betonu SDS Plus 8 × 110 mm to osprzęt do młotowiertarek i lekkich młotów obrotowych z mocowaniem SDS-plus, przeznaczony do wiercenia w betonie i cegle. Konstrukcja z podwójną spiralą usprawnia odprowadzanie urobku z otworu, co w praktyce zmniejsza ryzyko klinowania wiertła i pomaga utrzymać stabilną prędkość wiercenia przy serii otworów.
Model Waart JU-ASP-08011 ma głowicę wiercącą wykonaną z dwóch płytek z węglika spiekanego YG9, co poprawia prowadzenie wiertła w materiale i ułatwia pracę także w betonie zbrojonym. Korpus wykonano ze stali stopowej 40Cr o twardości 47–53 HRC, co przekłada się na wyższą odporność na skręcanie i zużycie podczas pracy udarowej. Producent wskazuje również na ok. 50% dłuższy czas użytkowania i szybszą prędkość wiercenia dzięki zastosowaniu nowego rodzaju płytki.
W praktyce to wiertło przydaje się szczególnie, gdy: wykonujesz serię otworów pod kołki rozporowe w betonie i zależy Ci na sprawnym odprowadzaniu pyłu; trafiasz na twardsze fragmenty materiału lub lokalne zbrojenie i potrzebujesz stabilnej głowicy z podwójną płytką; pracujesz w murze z cegły, gdzie liczy się czyste wiercenie bez nadmiernego „szarpania” narzędzia.
To narzędzie będzie najlepszym wyborem dla osób, które wiercą w betonie i cegle na SDS-plus i chcą trwałego wiertła 8 mm do powtarzalnych otworów w pracach montażowych.
Parametry techniczne
- Średnica: 8 mm
- Długość całkowita: 110 mm
- Długość robocza: 50 mm
- Uchwyt/mocowanie: SDS-plus
- Spirala: podwójna (odprowadzanie urobku)
- Materiał korpusu: stal stopowa 40Cr
- Twardość korpusu: 47–53 HRC
- Materiał płytek: węglik spiekany YG9 (2 płytki)
- Twardość płytek: HRA 59.5–90.5
- Zastosowanie: beton, cegła; możliwe wiercenie w betonie zbrojonym
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.