Neo reflektor podwójny smd led 2x30w 5400lm na statywie 1.8m 99-061
- Symbol produktu: 99-061
- Cena netto: 221,65 zł 272,63 zł
- szt
-
Płatność gotówką, Płatność przelewem - przelew tradycyjny, Przelewy24, Płatność przy odbiorze (pobranie), Płatność kartą przy odbiorze, Kup teraz zapłać za 30 dni, Paynow
-
Kup teraz, zapłać za 30 dni.
Reflektor podwójny SMD LED 2x30W NEO 99-061
Reflektor podwójny na statywie NEO to wszechstronne źródło światła wyposażone w nowoczesne diody LED SMD o łącznej mocy 2 x 30 W, generujące strumień świetlny o wartości 5100 lumenów. Idealnie sprawdza się podczas prac remontowych, budowlanych oraz w warsztatach czy studiach fotograficznych, dzięki czemu jest doskonałym wyborem zarówno dla profesjonalistów, jak i majsterkowiczów. Reflektor został umieszczony na statywie z możliwością regulacji wysokości do 1,8 m oraz ustawienia kierunku świecenia, co pozwala na optymalne dopasowanie oświetlenia do potrzeb użytkownika.
Konstrukcja reflektora wykonana jest z aluminium, co zapewnia trwałość i odporność na korozję. Dzięki stopniowi ochrony IP65, reflektor jest odporny na pył oraz wodę, co umożliwia jego efektywne wykorzystanie na zewnątrz. Certyfikat CE potwierdza zgodność z wysokimi europejskimi standardami bezpieczeństwa, dając użytkownikom pewność, że urządzenie jest bezpieczne w użytkowaniu. To niezawodne narzędzie, które gwarantuje wysoką jakość oświetlenia w różnych warunkach pracy.
Parametry techniczne
- Moc: 2 x 30 W
- Strumień świetlny: 5100 lm
- Maksymalna wysokość statywu: 1,8 m
- Materiał korpusu: aluminium
- Stopień ochrony: IP65
- Certyfikat: CE
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.