Yato Wiertło do metalu HSS 4,0 mm YT-44757
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Producent: Yato
- Kod producenta: 5906083029547
- Dostępność: do 3 dni
-
-
- Symbol produktu: YT-44757
- Cena netto: 2,00 zł 2,46 zł
- szt.
-
Płatność gotówką, Płatność przelewem - przelew tradycyjny, Przelewy24, Płatność przy odbiorze (pobranie), Płatność kartą przy odbiorze, Kup teraz zapłać za 30 dni, Paynow
-
Kup teraz, zapłać za 30 dni.
Wiertło do metalu HSS 4,0 mm z powłoką TiN i uchwytem 1/4? Yato YT-44757
wiertło do metalu HSS 4,0 mm Yato YT-44757 to wiertło profesjonalne do wiercenia w twardych gatunkach stali, w tym w stali nierdzewnej/kwasoodpornej, konstrukcyjnej oraz walcowanej na zimno. Wykonane ze stali szybkotnącej HSS 4241 i pokryte azotkiem tytanu (TiN), jest ukierunkowane na stabilną pracę przy obciążeniu oraz ograniczenie przegrzewania podczas wiercenia.
Powłoka TiN zwiększa odporność powierzchni roboczej na zużycie i wspiera odprowadzanie ciepła, co w praktyce pomaga utrzymać ostrość krawędzi skrawających przy pracy w „trudnych” stalach. Szlifowane krawędzie oraz kąt wierzchołkowy 135° ułatwiają rozpoczęcie wiercenia i prowadzenie narzędzia, a geometria split point pozwala wiercić bez wcześniejszego punktowania (mniej „uciekania” po materiale, szybsze wejście w detal).
Uchwyt sześciokątny 1/4? (6,3 mm) jest wygodny w szybkiej wymianie osprzętu i pasuje do uchwytów bitowych, co docenią osoby pracujące w montażu oraz w serwisie, gdzie liczy się czas i powtarzalność. Długość całkowita 95 mm i część robocza 43 mm dają praktyczny kompromis między zasięgiem a sztywnością przy średnicy 4 mm.
Przykładowe sytuacje warsztatowe, w których to wiertło realnie ułatwia pracę: wiercenie otworów pod nitonakrętki lub śruby w stali nierdzewnej, wykonywanie otworów montażowych w elementach ze stali walcowanej na zimno bez przypalania krawędzi, oraz szybkie nawiercanie w stali konstrukcyjnej w terenie, gdy nie ma czasu na punktowanie i ustawianie wiertła.
To narzędzie będzie najlepszym wyborem dla osób, które wiercą w twardych stalach i chcą stabilnego startu otworu (split point) oraz trwałej krawędzi skrawającej dzięki powłoce TiN.
Parametry techniczne
- Średnica: 4 mm
- Długość całkowita: 95 mm
- Długość części roboczej: 43 mm
- Rozmiar uchwytu narzędziowego: 1/4? (6,3 mm)
- Rodzaj uchwytu narzędziowego: sześciokątny
- Materiał: HSS 4241
- Wykończenie powierzchni: pokryta azotkiem tytanu (TiN), szlifowana
- Norma: DIN 338
- Kąt wierzchołkowy wiertła: 135°
- Split point: tak
- Liczba sztuk w zestawie: 1
- Zastosowanie: stal nierdzewna, stal kwasoodporna, stal walcowana na zimno
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.