Powłoka ceramiczna K2 Gravon Lite 50ml + Gravon Primer + Gravon Reload

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: K2
 • Kod producenta: K2
 • Dostępność: Dostępny od ręki Dostępny od ręki
 • szt.
 • Cena netto: 101,63 zł 131,70 zł 125,00 zł

Powłoka ceramiczna Gravon Lite do doskonała ochrona lakieru samochodowego. Lakier samochodowy z naniesioną powłoką ceramiczną jest odporny na uszkodzenia, chroni przed zarysowaniami, promieniowanie UV i innymi czynnikami zewnętrznymi. Ochrona lakieru w promocyjnym zestawie wraz ze środkiem przygotowującym nałożenie powłoki Gravon Primer oraz środkiem do konserwacji już nałożonej powłoki - Gravon Reload.

W zestawie:

Ceramiczna ochrona lakieru K2 Gravon Lite 50ml

Łatwa w użyciu, wydajna, a przede wszystkim skuteczna ochrona lakieru samochodowego. Powłoka ceramiczna K2 Gravon Lite chroni lakier przed zarysowaniami, zabrudzeniami, promieniowaniem UV. Jedna warstwa powłoki zapewnia skuteczną ochronę nawet przez 12 miesięcy.

 • K2 Gravon Lite to najprostsza oraz najszybsza w aplikacji powłoka ceramiczna, która zabezpieczy lakier przed zarysowaniami, zabrudzeniami, promieniami UV oraz innymi czynnikami zewnętrznymi.
 • Jedna warstwa powłoki zabezpiecza samochód na 12 miesięcy, jednak można nakładać ją warstwowo, zwiększając ochronę z każdą kolejną warstwą nawet do 24 miesięcy.
 • Powłoka ceramiczna to doskonała alternatywa dla wosków samochodowych, a ze względu na doskonałe właściwości odpychania zabrudzeń można zmniejszyć częstotliwość mycia.
 • W przeciwieństwie do wosków, powłoki ceramicznej nie da się zmyć przy pomocy środków chemicznych, dlatego jest to najtrwalszy znany sposób zabezpieczenia lakieru. Jedyną możliwością usunięcia powłoki jest maszynowe spolerowanie. Powłoka ceramiczna zabezpiecza również przed graffiti, naniesiona farba nie przylega do powierzchni i łatwo daje się usunąć.
 • Produkt K2 Gravon Lite 50 ml wystarczy na naniesienie 2 warstw na lakier (w zależności od wielkości samochodu).
 • Zestaw zawiera K2 Gravon Lite 50 ml + aplikator + 2 chusteczki.

Środek polerski przed nałożeniem powłoki Gravon Primer

K2 Gravon Primer to podkład polerski stosowany bezpośrednio na lakier przed aplikacją powłoki ceramicznej K2 Gravon (oraz innych powłok ceramicznych i kwarcowych). Bardzo mocno podbija głębię koloru lakieru i zwiększa połysk. Wzmacnia wiązanie i trwałość nałożonej na niego powłoki ceramicznej. Nie zawiera cząstek silikonu oraz cząstek ściernych. Nadaje się również jako wykończeniowy środek polerski przy korekcie lakieru.

Środek do konserwcji powłok ceramicznych Gravon Reload

Super szybki środek do konserwacji powłok ceramicznych. Polecany do okresowego odświeżania powłoki K2 Gravon. Gwarantuje poślizg, lustrzany połysk, pogłębia kolor lakieru, zapewnia doskonałe właściwości hydrofobowe.

Zmniejsza ryzyko powstania małych rysek. Doskonale nadaje się również do zabezpieczania lakieru bez powłoki. Może być także stosowany na plastiki, gumę i szkło. Trwałość od 3 do 6 miesięcy w zależności od warunków użytkowania.

W zestawie również gąbka oraz mikrofibra do polerowania.