Proxxon Szlifierka kątowa z długą szyjką LHW 28547
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Producent: Proxxon
- Kod producenta: 4006274285477
- Dostępność: do 3 dni
-
-
- Symbol produktu: PR28547
- Cena netto: 506,00 zł 622,38 zł
- szt.
-
Płatność gotówką, Płatność przelewem - przelew tradycyjny, Przelewy24, Płatność przy odbiorze (pobranie), Płatność kartą przy odbiorze, Kup teraz zapłać za 30 dni, Paynow
-
Kup teraz, zapłać za 30 dni.
Szlifierka kątowa z długą szyjką Proxxon LHW 28547
Szlifierka kątowa z długą szyjką Proxxon LHW to kompaktowe elektronarzędzie do precyzyjnej obróbki i cięcia w materiałach takich jak stal, metale nieżelazne, szkło, ceramika, drewno oraz tworzywa sztuczne. Długa szyjka ułatwia prowadzenie narzędzia i dostęp do miejsc, gdzie klasyczna szlifierka ma ograniczone pole pracy – szczególnie przy detalach, krawędziach i wąskich profilach.
Silnik jest wyważony i pracuje cicho, co w praktyce oznacza stabilniejsze prowadzenie tarczy oraz mniejsze zmęczenie podczas dłuższych prac wykończeniowych. Głowice wykonane z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym zwiększają odporność elementów obudowy na obciążenia eksploatacyjne w warsztacie. Prędkość 15000 obr/min pozwala na sprawne cięcie i szlifowanie małymi tarczami 50 mm, a moc 100 W jest dopasowana do zadań precyzyjnych (szlifowanie, polerowanie, obróbka zgrubna w małej skali).
W codziennej pracy narzędzie przydaje się szczególnie, gdy: trzeba przeciąć drobne elementy metalowe małą tarczą bez sięgania po dużą szlifierkę, konieczne jest precyzyjne szlifowanie krawędzi i zadziorów po cięciu, albo wykonujesz polerowanie (wstępne i drobnoziarniste) detali, gdzie liczy się kontrola i powtarzalność ruchu. Proxxon 28547 jest dostarczany w trwałej walizce z polipropylenu, co ułatwia przechowywanie osprzętu i transport w mobilnym warsztacie.
To narzędzie będzie najlepszym wyborem dla osób, które potrzebują precyzyjnej szlifierki kątowej do drobnych prac obróbkowych i cięcia w różnych materiałach, z naciskiem na kontrolę oraz dostęp w trudniej dostępnych miejscach.
Parametry techniczne
- Napięcie: 230 V
- Moc: 100 W
- Prędkość obrotowa: 15000 obr/min
- Średnica tarczy: 50 mm
- Otwór tarczy: 10 mm
- Długość: 270 mm
- Waga: 550 g
- Czas zatrzymania: poniżej 1 minuty
- Izolacja: klasa 2
- Materiał głowic: poliamid wzmocniony włóknem szklanym
Wyposażenie standardowe
- Korundowa tarcza szlifierska (gradacja 60)
- Tarcza szlifierska lamelowa (gradacja 100)
- Wzmocniona tarcza do cięcia
- Walizka z polipropylenu
FAQ
- Jakie tarcze pasują do tej szlifierki?
Pasują tarcze o średnicy 50 mm z otworem 10 mm (zgodnie z danymi technicznymi). - Do jakich prac nadaje się Proxxon LHW 28547?
Do cięcia, obróbki zgrubnej, szlifowania, polerowania precyzyjnego i drobnoziarnistego oraz wycinania w drewnie – w stali, metalach nieżelaznych, szkle, ceramice, drewnie i tworzywach sztucznych.
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.
