Wolfcraft Wiertło diamentowe Ceramic do granitu i gresu 45mm WF5928
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Producent: Wolfcraft
- Kod producenta: 4006885592803
- Dostępność: do 3 dni
-
-
- Symbol produktu: WF5928000
- Cena netto: 118,12 zł 145,29 zł
- szt.
-
Płatność gotówką, Płatność przelewem - przelew tradycyjny, Przelewy24, Płatność przy odbiorze (pobranie), Płatność kartą przy odbiorze, Kup teraz zapłać za 30 dni, Paynow
-
Kup teraz, zapłać za 30 dni.
Wiertło diamentowe Ceramic do granitu i gresu 45 mm Wolfcraft WF5928
wiertło diamentowe do granitu i gresu 45 mm to otwornica przeznaczona do wiercenia bezudarowego w twardych okładzinach i płytach kamiennych. Model Wolfcraft WF5928 współpracuje z wkrętarkami akumulatorowymi oraz wiertarkami, dzięki czemu sprawdza się zarówno w pracach montażowych, jak i wykończeniowych.
Krawędzie tnące pokryte diamentem przemysłowym pozwalają wykonywać otwory w materiałach takich jak glazura, ceramika, kafle, płyty z kamienia i płyty granitowe. Korpus toczony z pełnego materiału ma utrzymywać geometrię narzędzia w dłuższym czasie pracy, co przekłada się na powtarzalność otworów (istotne np. przy osadzaniu elementów przelotowych i rozet).
Trzpień 10 mm poprawia przenoszenie momentu obrotowego z uchwytu wiertarki na część roboczą, co ułatwia stabilne prowadzenie otwornicy w twardym materiale. W zestawie znajduje się gąbka (dla rozmiarów od 22 mm), która ogranicza pylenie oraz umożliwia chłodzenie wodą — w praktyce pomaga utrzymać niższą temperaturę pracy i wydłuża żywotność narzędzia.
To narzędzie jest szczególnie przydatne, gdy: (1) wykonujesz otwory pod odpływy kanalizacyjne i przejścia rur wodno-kanalizacyjnych lub CO w płytkach, (2) montujesz urządzenia sanitarne i potrzebujesz czystych przejść w okładzinie, (3) wiercisz otwory pod puszki prądowe lub halogenowe oświetlenie podłogowe w twardej ceramice/kamieniu bez ryzyka rozkruszeń od udaru.
To narzędzie będzie najlepszym wyborem dla osób, które potrzebują bezudarowej otwornicy diamentowej do precyzyjnych otworów w twardych płytkach i kamieniu, z możliwością chłodzenia wodą podczas pracy.
Parametry techniczne
- Średnica: 45 mm
- Rodzaj pracy: wiercenie bezudarowe
- Kompatybilne narzędzia: wkrętarki akumulatorowe, wiertarki
- Materiał roboczy: krawędzie tnące pokryte diamentem przemysłowym
- Korpus: toczony z pełnego materiału
- Trzpień: 10 mm
- Zastosowanie/materiały: glazura, ceramika, kafle, płyty z kamienia, płyty granitowe
Wyposażenie standardowe
- Gąbka do ograniczania pyłu i chłodzenia wodą (dla rozmiarów od 22 mm)
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
| Średnica otwornicy (mm): | 45 |
| Rodzaj mocowania: | Trzpień mocujący do wkrętarek |
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.