Yato Opaski zaciskowe ze stali nierdzewnej 4,6 x 500 mm 100 szt. YT-70567
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Producent: Yato
- Kod producenta: 5906083063756
- Dostępność: do 3 dni
-
-
- Symbol produktu: YT-70567
- Cena netto: 32,34 zł 39,78 zł
- szt.
-
Płatność gotówką, Płatność przelewem - przelew tradycyjny, Przelewy24, Płatność przy odbiorze (pobranie), Płatność kartą przy odbiorze, Kup teraz zapłać za 30 dni, Paynow
-
Kup teraz, zapłać za 30 dni.
Opaski zaciskowe ze stali nierdzewnej 4,6 × 500 mm Yato YT-70567
Opaski zaciskowe ze stali nierdzewnej 4,6 × 500 mm to stalowe opaski przeznaczone do mocowania i spinania przewodów oraz rurek w warunkach, gdzie liczy się trwałość opasania i odporność mechaniczna. Model Yato YT-70567 sprawdza się w motoryzacji, przemyśle oraz podczas prac instalacyjnych – zarówno w warsztacie, jak i na montażu.
Opaski wykonano ze stali nierdzewnej 201, a mechanizm blokady oparto o samozacisk z wewnętrzną stalową kulką. W praktyce oznacza to stabilne zaciśnięcie, które utrzymuje ustawioną średnicę opasania i ogranicza ryzyko poluzowania przy drganiach oraz zmianach obciążenia. Montaż i regulacja są opisane jako łatwe, co ułatwia dopasowanie opaski do wiązki przewodów lub średnicy rurki bez „walki” z zapinką.
Gładka powierzchnia i zaokrąglone krawędzie są istotne przy pracy z kablami w oplocie oraz wiązkami prowadzonymi w ciasnych przestrzeniach – zmniejszają ryzyko przecięcia izolacji, przetarcia oplotu i skaleczeń podczas dociągania. To rozwiązanie jest też korzystne, gdy opaska pracuje blisko innych przewodów i elementów, które mogłyby zostać uszkodzone ostrą krawędzią.
Przykładowe sytuacje warsztatowe, w których takie stalowe opaski zaciskowe są szczególnie przydatne: spinanie wiązek przewodów w komorze silnika i w miejscach narażonych na drgania, mocowanie przewodów i rurek w instalacjach przemysłowych, a także porządkowanie i stabilizacja przewodów w pracach instalacyjnych, gdzie ważne jest pewne unieruchomienie elementów.
To narzędzie będzie najlepszym wyborem dla osób, które potrzebują stalowych opasek do szybkiego, regulowanego i trwałego mocowania przewodów oraz rurek w zastosowaniach warsztatowych i instalacyjnych.
Parametry techniczne
- Rozmiar: 4,6 × 500 mm
- Materiał: stal nierdzewna 201
- Kolor: chrom
- Liczba sztuk w zestawie: 100
- Mechanizm blokady: samozaciskowy ze stalową kulką
- Powierzchnia/krawędzie: gładka powierzchnia, zaokrąglone krawędzie
- Zastosowanie: mocowanie i spinanie przewodów oraz rurek (motoryzacja, przemysł, prace instalacyjne)
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.