Brzeszczoty Drel do pilarki szablastej

20-09-2023

Do oferty Narzedziaka w ostatnim czasie dodaliśmy brzeszczoty do lisicy - pilarki szablastej - firmy Drel. Brzeszczoty te charakteryzują się przyzwoitą jakością oraz bardzo atrakcyjną ceną. Idealnie nadają się do pracy w warunkach mniejszego obciążenia. Drel do oferty wprowadził dwie grupy brzeszczotów - do cięcia drewna i materiałów drewnopochodnych, oraz ze stali bi-metalowej przeznaczone do cięcia m.in. metali. Wszystkie brzeszczoty wyposażone w standardowy uchwyt mocujący pasujący do większości pilarek dostępnych na rynku. Poniżej, prezentacja produktów.

Brzeszczot HCS do drewna DR-AJL-1111

Brzeszczot do pilarki szablastej DR-AJL-1111

Brzeszczot do pilarki szablastej DR-AJL-1111 przeznaczony do bardzo szybkiego cięcia drewna, materiałów drewnopochodnych oraz tworzyw sztucznych PVC. Brzeszczot wykonany ze stali HCS do cięcia w linii prostej i po łuku. Wyposażony w zęby szlifowane o zmiennej geometrii - rozwarte. Rozstaw zębów co 4 mm. Długość brzeszczota 150 mm.

Brzeszczot HCS do drewna DR-AJL-1112

Brzeszczot do pilarki szablastej DR-AJL-1112

Brzeszczot do pilarki szablastej DR-AJL-1112 przeznaczony do bardzo szybkiego cięcia drewna i materiałów drewnopochodnych. Brzeszczot wykonany ze stali HCS do szybkiego cięcia w lini prostej. Wyposażony w zęby szlifowane o zmiennej geometrii i wielkości - rozwarte. Rozstaw zębów co 5 mm. Długość brzeszczota 240 mm.

 

Brzeszczot bimetalowy do pilarki szablastej DR-AJL-1311

Brzeszczot bimetalowy do pilarki szablastej DR-AJL-1311

Brzeszczot bimetalowy do metalu DR-AJL-1311 przeznaczony do cięcia stali, profili metalowych, blachy metalowej, drewna i materiałów drewnopochodnych, drewna z gwoźdźmi itp. Bi-metal, z którego został wykony brzeszczot umożliwia dłuższą żywotność narzędzia. Brzeszczot z falistym, frezowanym uzębieniem 14 TPI. Długość brzeszczota 150 mm.

 

Brzeszczot bimetalowy do pilarki szablastej DR-AJL-1312

Brzeszczot bimetalowy do pilarki szablastej DR-AJL-1312

Brzeszczot bimetalowy do metalu DR-AJL-1312 przeznaczony do dokładnego cięcia stali, profili metalowych, blachy metalowej, drewna i materiałów drewnopochodnych, drewna z gwoźdźmi itp. Bi-metal, z którego został wykony brzeszczot umożliwia dłuższą żywotność narzędzia. Brzeszczot z falistym, frezowanym uzębieniem 18 TPI. Długość brzeszczota 150 mm.

 

Brzeszczot bimetalowy do pilarki szablastej DR-AJL-1313

Brzeszczot bimetalowy do pilarki szablastej DR-AJL-1313

Brzeszczot bimetalowy do metalu DR-AJL-1313 przeznaczony do dokładnego cięcia stali, profili metalowych, blachy metalowej, drewna i materiałów drewnopochodnych, drewna z gwoźdźmi itp. Bi-metal, z którego został wykony brzeszczot umożliwia dłuższą żywotność narzędzia. Brzeszczot z falistym, frezowanym uzębieniem 18 TPI. Długość brzeszczota 225 mm.

Już w najbliższym czasie w ofercie pojawią się brzeszczoty do klasycznych wyrzynarek ręcznych, ale o tym poinformuję w oddzielnym poście.

Autor: Sławomir Gagatek – właściciel sklepu z narzędziami Narzedziak.pl Absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Z rynkiem narzędziowym związany 2005 roku. Doświadczenie i wiedza poparta wieloma certyfikatami i szkoleniami. Prywatnie majsterkowicz hobbysta.

 

 

Zapisz się do Naszego Newslettera

Czy artykuł, który właśnie przeczytałeś, wzbudził Twoje zainteresowanie? Czy pragniesz być na bieżąco z nowymi wpisami na naszym blogu? Zapisz się do naszego newslettera i bądź informowany o ekskluzywnych promocjach oraz najnowszych informacjach ze świata narzędzi!

Nie wahaj się. Bądź na bieżąco!

 

 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności
 
 

Zobacz naszą ofertę z brzeszczotami do pilarki szablastej!

Niskie ceny i szeroki wybór. Sprawdź!

Polecane artykuły

Jak kupić dobry frez do drewna i nie przepłacić?

Jak kupić dobry frez do drewna i nie przepłacić?

13-10-2020
Krótki artykuł, w którym staramy się pomóc w przypadku wyboru frezów do drewna. Odpowiada w głównej mierze na pytanie, czy warto inwestować czasem kilkadziesiąt lub kilkaset złotych w frez wysokiej jakości, czy lepiej zakupić frez kilkukrotnie tańszy.
Więcej...
Jakie dłuta do drewna ?

Jakie dłuta do drewna ?

21-10-2021
Dłuta to proste narzędzia stosowane do obróbki drewna czy kamienia. Wykorzystuje się je na całym świecie. Prace nimi wykonywano w Europie, Egipcie jak również na Dalekim Wschodzie. Przez kilkadziesiąt stuleci wykształtował się swego rodzaju podział tych narzędzi na dłuta...
Więcej...
Nietypowe brzeszczoty do wyrzynarki Drel

Nietypowe brzeszczoty do wyrzynarki Drel

16-10-2020
Nasz stały dostawca osprzętu do elektronarzędzi marka Drel wypuścił na rynek całą linie brzeszczotów do wyrzynarki. Oprócz standardowych ostrzy do cięcia drewna, metalu czy tworzyw, w ofercie znalazło się kilka nietypowych brzeszczotów, które pragniemy Państwu zaprezentować w tym...
Więcej...