Brzeszczoty Drel do pilarki szablastej

22-10-2021

Do oferty Narzedziaka w ostatnim czasie dodaliśmy brzeszczoty do lisicy - pilarki szablastej - firmy Drel. Brzeszczoty te charakteryzują się przyzwoitą jakością oraz bardzo atrakcyjną ceną. Idealnie nadają się do pracy w warunkach mniejszego obciążenia. Drel do oferty wprowadził dwie grupy brzeszczotów - do cięcia drewna i materiałów drewnopochodnych, oraz ze stali bi-metalowej przeznaczone do cięcia m.in. metali. Wszystkie brzeszczoty wyposażone w standardowy uchwyt mocujący pasujący do większości pilarek dostępnych na rynku. Poniżej, prezentacja produktów.

Brzeszczot HCS do drewna DR-AJL-1111

Brzeszczot do pilarki szablastej DR-AJL-1111

Brzeszczot do pilarki szablastej DR-AJL-1111 przeznaczony do bardzo szybkiego cięcia drewna, materiałów drewnopochodnych oraz tworzyw sztucznych PVC. Brzeszczot wykonany ze stali HCS do cięcia w linii prostej i po łuku. Wyposażony w zęby szlifowane o zmiennej geometrii - rozwarte. Rozstaw zębów co 4 mm. Długość brzeszczota 150 mm.

Brzeszczot HCS do drewna DR-AJL-1112

Brzeszczot do pilarki szablastej DR-AJL-1112

Brzeszczot do pilarki szablastej DR-AJL-1112 przeznaczony do bardzo szybkiego cięcia drewna i materiałów drewnopochodnych. Brzeszczot wykonany ze stali HCS do szybkiego cięcia w lini prostej. Wyposażony w zęby szlifowane o zmiennej geometrii i wielkości - rozwarte. Rozstaw zębów co 5 mm. Długość brzeszczota 240 mm.

 

Brzeszczot bimetalowy do pilarki szablastej DR-AJL-1311

Brzeszczot bimetalowy do pilarki szablastej DR-AJL-1311

Brzeszczot bimetalowy do metalu DR-AJL-1311 przeznaczony do cięcia stali, profili metalowych, blachy metalowej, drewna i materiałów drewnopochodnych, drewna z gwoźdźmi itp. Bi-metal, z którego został wykony brzeszczot umożliwia dłuższą żywotność narzędzia. Brzeszczot z falistym, frezowanym uzębieniem 14 TPI. Długość brzeszczota 150 mm.

 

Brzeszczot bimetalowy do pilarki szablastej DR-AJL-1312

Brzeszczot bimetalowy do pilarki szablastej DR-AJL-1312

Brzeszczot bimetalowy do metalu DR-AJL-1312 przeznaczony do dokładnego cięcia stali, profili metalowych, blachy metalowej, drewna i materiałów drewnopochodnych, drewna z gwoźdźmi itp. Bi-metal, z którego został wykony brzeszczot umożliwia dłuższą żywotność narzędzia. Brzeszczot z falistym, frezowanym uzębieniem 18 TPI. Długość brzeszczota 150 mm.

 

Brzeszczot bimetalowy do pilarki szablastej DR-AJL-1313

Brzeszczot bimetalowy do pilarki szablastej DR-AJL-1313

Brzeszczot bimetalowy do metalu DR-AJL-1313 przeznaczony do dokładnego cięcia stali, profili metalowych, blachy metalowej, drewna i materiałów drewnopochodnych, drewna z gwoźdźmi itp. Bi-metal, z którego został wykony brzeszczot umożliwia dłuższą żywotność narzędzia. Brzeszczot z falistym, frezowanym uzębieniem 18 TPI. Długość brzeszczota 225 mm.

Już w najbliższym czasie w ofercie pojawią się brzeszczoty do klasycznych wyrzynarek ręcznych, ale o tym poinformuję w oddzielnym poście.

(gwiasta)

 

 

 

Informacje ze świata narzędzi.

Nowości, poradniki, testy narzędzi, porady dotyczące wyboru odpowiedniego narzędzia, promocje i okazje!

Jeżeli chcesz otrzymywać takie informację wpisz adres mailowy, na który będziemy wysyłali informację o nowych wpisach.

Nie wahaj się. Bądź na bieżąco!

Zapisując się do Newslettera otrzymujesz od Nas kod rabatowy o wartości

10 zł

 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności