Airpress

Airpress

Airpress to rozpoznawalna firma mająca w swojej ofercie profesjonalne narzędzia pneumatyczne, istniejąca na rynku już od 1938 roku. Przez tak długi okres marka ta zdobyła zaufanie i rozgłos wśród zadowolonych klientów zarówno w Polsce jak i za granicą.

Każdy kompresor airpress charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz, w zależności od modelu, różnymi parametrami technicznymi, dzięki czemu istnieje możliwość doboru kompresora pod konkretne zadania i zastosowania przemysłowe lub prywatne, zarówno pod względem cech sprężonego powietrza (wydajność, ciśnienie) jak i samej konstrukcji. Dzięki wysoko zaawansowanej technice wykonania komponentów, każda sprężarka airpress charakteryzuje się również dobrym stosunkiem czasu pracy ciągłej do czasu odpoczynku urządzenia.

Dystrybutor ma również w swojej ofercie szeroki wachlarz osprzętu i narzędzi takich jak: pistolety lakiernicze, pistolety do przedmuchiwania, filtry powietrza, węże oraz wiele innych. Przystępna cena i wysoka jakość sprawiła, że marka Airpress do tej pory wiedzie prym w branży narzędzi pneumatycznych.

 

Sprawdź ofertę producenta Airpress tutaj: Kompresory Airpress

Wyprzedaże
Airpress Reduktor ciśnienia 3/4" 4000 l/min 45241

Airpress Reduktor ciśnienia 3/4" 4000 l/min 45241

236,16 zł
brutto: 133,20 zł
(netto: 108,29 zł)