Stanley

Stanley

Stanley to rozpoznawalna marka firmy istniejącej na rynku światowym już od 1843r. Początkowo produkująca drobne wyroby metalowe rozrosła się do globalnego producenta szerokiej gamy narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, narzędzi laserowych oraz wielu innych wyrabiając sobie zasłużoną renomę i zadowolenie wśród klientów.

Narzędzia Stanley polecane są wszystkim użytkownikom ceniącym sobie niezawodność i komfort pracy w stosunku do przystępnej ceny, a każdy produkt można z powodzeniem używać zarówno w przemyśle jak i do amatorskiego majsterkowania. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się również każda skrzynka narzędziowa Stanley, występująca w różnych wariantach, rozmiarach i posiadająca wiele ciekawych rozwiązań pozwalających na bezpieczne i komfortowe przechowywanie narzędzi

Dla szczególnie wymagających użytkowników, producent stworzył również serię narzędzi Stanley Fatmax charakteryzującą się profesjonalnym wykonaniem oraz nowoczesnym wzornictwem, gwarantując pewną pracę nawet w trudnych warunkach.

Pomocny artykuł: Jaka poziomica na budowę - poziomice Stanley