DeWalt

DeWalt

Dewalt to uznana marka elektronarzędzi i wierteł, istniejąca na rynku od ponad 90 lat. Wysoka świadomość potrzeb konsumenta i wieloletnie doświadczenie techniczne, sprawiło, że elektronarzędzia Dewalt cieszy się wysoką renomą i zadowoleniem użytkowników pracujących przy obróbce drewna i metalu.

Dewalt to przede wszystkim solidne, profesjonalne elektronarzędzia takie jak wiertarka, szlifierka, wkrętarka i wiele innych, wykonanych z najwyższej jakości materiałów i przy zastosowaniu najnowszych rozwiązań konstrukcyjnych, doskonale sprawdzających się w trudnych warunkach zapewniając komfort i gwarancje solidnie wykonanej pracy. W ofercie producenta znajdują się również skrzynki narzędziowe, wykonane z materiałów wykorzystujących włókno szklane, charakteryzujące się ogromną trwałością i wytrzymałością na jakiekolwiek uderzenia i upadki, gwarantujące bezpieczne i komfortowe przechowywanie narzędzi.

Długoletnia tradycja i zasłużony rozgłos sprawiają, że marka Dewalt po dziś dzień posiada solidną pozycję na rynku elektronarzędzi.

Sprawdź całą ofertę producenta Dewalt tutaj: Elektronarzędzia Dewalt