Geko

Geko

Geko to rozpoznawalna marka narzędzi istniejąca na rynku już od 2004r, która posiada bardzo szeroką ofertę, w której znajdują się m.in. narzędzia do warsztatu samochodowego, narzędzia ręczne i wiele innych. Doświadczenie w dystrybucji narzędzi i wieloletnie zadowolenie klientów pozwoliło firmie Geko stworzyć narzędzia o idealnym stosunku jakości do ceny, które doskonale sprawdzą się zarówno do zastosowań domowych jak i profesjonalnych.

Firma produkuje również szerokie zaopatrzenie warsztatów i serwisów mechanicznych, oferując różnego rodzaju klucze warsztatowe, pojedyncze i w zestawach, a także blokady rozrządu pasujące do popularnych marek samochodów. Marka Geko posiada również szeroki wachlarz produktów z kategorii osprzętu do elektronarzędzi. Oferta jest bogata we wszelkiego rodzaju papiery ścierne, tarcze do cięcia i szlifowania czy uchwyty wiertarskie - z czego większość oferowanych wariantów na stronie mamy dostępne w sklepie stacjonarnym.

Zorientowanie na potrzeby klientów ceniących sobie gwarancję i komfort wykonanej pracy w zamian za atrakcyjną cenę sprawiło, że firma Geko do tej pory jest liderem w branży narzędzi budżetowych.