Quatros

Quatros

Quatros to jedna z oryginalnych marek firmy Jonnesway – producenta słynącego z trwałości oraz wysokiej jakości oferowanych produktów. Quatros to przede wszystkim bardzo dobre jakościowo narzędzia do warsztatu samochodowego kierowane do użytkowników ceniących sobie solidne wykonanie w atrakcyjnej cenie.

W ofercie producenta znajdują się również specjalistyczne blokady rozrządu, które dzięki szerokim spektrum konstrukcji umożliwiają dopasowanie praktycznie do każdego modelu samochodu i pojemności silnika. Marka oferuje również inne wyspecjalizowane narzędzia ręczne i akcesoria warsztatowe umożliwiające wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych i specjalistycznych prac serwisowych i warsztatowych. W przypadku urwanego gwintu, Quatros oferuje również szeroki wachlarz zestawów naprawczych, pozwalających na regenerację wszystkich, najpowszechniej używanych rozmiarów gwintów.

Atrakcyjna cena i imponująca oferta sprawiła, że marka Quatros wciąż jest rozpoznawalna i szeroko wykorzystywana w wielu warsztatach samochodowych na całym świecie.